سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۳۲۲۴۴
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۶- ۱۸: ۱۱
در نشست هماهنگی اردوی راهيان نور مطرح شد؛
نشست هماهنگی اردوی راهيان نور مدارس پسرانه شهرستان اسلام آباد غرب برگزار شد.

 به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، نشست هماهنگی اردوی راهيان نور مدارس پسرانه شهرستان اسلام آباد غرب صبح امروزچهار شنبه 19مهر ماه با حضور مدیر اداره آموزش و پرورش، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اسلام آباد غرب، معاونت پرورشی اداره آموزش و پرورش شهرستان و مدیران دوره ی متوسطه دوم ،در محل سالن جلسات این اداره برگزارشد.

 

مدیر اداره آموزش و پرورش اسلام آباد غرب ضمن تاکید بر حفظ ارزشها و نشاط دانش آموزان بر تقویت روحیه بصیرت و هویت دینی، فرهنگی دانش آموزان اشاره کرد و افزود عمل  بر پایه اصول و ارزشهای اسلامی و فرهنگی رمز موفقیت ما در تمام عرصه هاست  و یکی از این ارزشها حفظ یاد و خاطره شهیدان دوران دفاع مقدس است  که اردوی راهیان نور بهترین فرصت برای حفظ این ارزشهاو ادای دین به شهداست.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نیز ضمن تقدیر و تشکر از فعالیتهای آموزش و پرورش شهرستان اسلام آبادغرب در این راستا، بر حفظ ارزشهای دفاع مقدس تاکید کرد وی افزود الگوی راهیان نور یکی از بهترین راههای انتقال فرهنگ ایثار و شهادت و مقاومت در بین آینده سازان فرداست.

 

در اين جلسه بر اساس دستورالعمل اجرايی اين اردو نسبت به تبيين وظايف هر دو نهاد و برنامه ريزی های لازم در جهت بهتر برگزار نمودن آن، صورت پذيرفت كه حاضرين در جلسه نظرات خود را در چارچوب اهداف و برنامه هاي فرهنگی و تربیتی بيان نمودند.

 

اردوی راهیان نور در دو دوره در تاریخ های 24 و 29 مهرماه 96 دانش آموزان مدارس دخترانه و 13 و 28 آبان ماه 96 دانش آموزان مدارس پسرانه دوره متوسطه نظری وفنی به مناطق عملیاتی کشور اعزام خواهند شد.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: