سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۳۲۳۶۱
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۶- ۵۴: ۱۴
جانشین فرمانده انتظامی خرم آباد:
جانشین فرمانده انتظامی خرم آباد گفت: محصول کار نیروی انتظامی رسالت و وظیفه آن تامین نظم و امنیت است.
به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، سرهنگ محمدرضا مرادی در جمع کارکنان نیروی انتظامی بیرانشهر با تبریک هفته نیروی انتظامی، پیشرفت این نیرو را ارتباط تمام آحاد مردم و دستگاه‌ی مختلف را با این دستگاه دانست اظهار داشت: محصول کار نیروی انتظامی رسالت و وظیفه آن تامین نظم و امنیت است.


وی بابیان اینکه امنیت را بستر همه کار‌های اجتماعی است گفت: ما هر فعالیت اجتماعی را اگر بخواهیم انجام دهیدم و به مردم ادارات و سازمان‌ها خدمات ارائه بدهند شرط آن داشتن امنیت است.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی خرم آباد گفت: نقش امنیت آنجا مشخص می‌شود که اگر در منطقه‌ای امنیت نباشد زندگی مردم و فعالیت‌های اقتصادی آن‌ها با مشکل رو به رو خواهد شد.


وی تاکید کرد:هیچ سازمانی نمی‌تواند به تنهایی امنیت را در تمام ابعاد تامین کند و اینجاست که معقوله امنیت یک مساله چند وجهی است و باید تمام سازمان‌ها همکاری لازم را داشته باشند.

مرادی با اشاره به اینکه اینکه مهمترین بخش امنیت حضور و ارتباط مردم استخاطر نشان کرد: امنیتی پایدار است که مردم آن را پذیرفته باشند و همکاری لازم را با متولیان امنیت داشته باشند چرا که خلاف این امنیت پایدار در هیچ سازمان و حکومتی نمی‌توان اجرا کرد.

وی عنوان کرد:ما همکاری مردم را قدر می‌دانیم و به آن احترام می‌گذاریم و خودمان را مدیون مردم می‌دانیم.

انتهای پیام /
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar