سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۳۲۳۶۴
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۶- ۰۰: ۰۸
یک بسیجی جهادگر در گفتگو با«بسیج»عنوان کرد
سید امیر محسن شاهروبندی گفت:در زمینه کشاورزی هم ما پرورش قارچ را داشتیم که به آموزش و پرورش استعداد این کشاورزان در این زمینه پرداختیم تا بتوانند ضمن کار کردن درآمد خوبی را نیز کسب کنند.  

سید امیر محسن شاهروبندی بسیجی جهادگر در گفتگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری بسیج در رابطه با اقدامات گروه جهادی خود در مناطق محروم جنوب بوشهر اظهار داشت: گروه جهادی ما اقدامات بسیار مختلفی را در حوزه های گوناگون در مناطق محروم انجام داده است.

وی با بیان این مطلب افزود: در رابطه با کارآفرینی و اشتغال زایی برای مردم این مناطق گروه جهادی ما سعی کرده که ظرفیت های مختلف روستاها و روستائیان را شناسایی کند و برای اشتغال زایی آنها به پرورش استعداد و آموزش دادن به آنها برای اشتغال زایی بپردازد.

این بسیجی جهادگر خاطر نشان کرد: بیشترین ظرفیت این مناطق در زمینه راه و ترابری و ترانزیت کالا است. در زمینه کشاورزی هم ما پرورش قارچ را داشتیم که به آموزش و پرورش استعداد این کشاورزان در این زمینه پرداختیم تا بتوانند ضمن کار کردن درآمد خوبی را نیز کسب کنند.  

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar