سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۳۲۴۲۸
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۶- ۳۴: ۱۶
مدیرکل بازرسی دبیرخانه هیئت عالی گزینش نهاد ریاست جمهوری:
مدیرکل بازرسی دبیرخانه هیئت عالی گزینش نهاد ریاست جمهوری گفت: طی یک سال گذشته بیش از پنج هزار پرونده برای ورود به دستگاه‌ها، تبدیل وضعیت و تمدید قرارداد تحت بررسی قرار گرفتند.
به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، علی رورده در جلسه توجیهی و بازآموزی محققین و رابطین گزینش لرستان، اظهار داشت: در لرستان شش هسته گزینش فعالیت می‌کند و این در حالی است که ازجمله این مراکز فعال به هسته گزینش علوم پزشکی، جهاد کشاورزی، دانشگاه و استانداری نام برد.

وی با اشاره به اینکه ۱۰۰ محقق گزینش نیز در خرم‌آباد فعال هستند، افزود: طی یک سال گذشته بیش از پنج هزار پرونده برای ورود به دستگاه‌ها، تبدیل وضعیت و تمدید قرارداد تحت بررسی قرار گرفتند.

مدیرکل بازرسی دبیرخانه هیئت عالی گزینش نهاد ریاست جمهوری گفت:: آزمون‌های استخدامی از سمت گزینش نیست و کار گزینش بعد از برگزاری آزمون‌ها و کسب امتیاز کافی انجام می‌شود.

وی تصریح کرد: در زمینه برنامه‌های آموزشی گزینش در رابطه با بالا بردن کیفی و کمی گزینشگران، می‌توان به برگزاری کارگاه‌های آموزشی، برنامه‌های هم‌اندیشی و برنامه‌های غیرحضوری اشاره کرد که در طی سال برای کلیه محققان ارزیاب‌ها و مصاحبه‌گران برگزار می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: عملکرد هسته‌های گزینشی لرستان خوب است و براساس بررسی‌های انجام‌شده درصد پایینی از این عملکرد‌ها منفی است که با این امر نیز با برگزاری دوره‌های بازآموزی و کارگاهی انجام می‌شود و به سمت آموزش می‌رود.

مدیرکل بازرسی دبیرخانه هیئت عالی گزینش نهاد ریاست جمهوری افزود: در زمینه تجدیدنظر پرونده‌ها نیز برای تحقق آن پرونده‌ها در چند مرحله مورد تجدیدنظر قرارگرفته و اگر جواب منفی باشد، اقدامات جدید گزینش انجام‌شده و اگر بازهم به نتیجه نرسید، تجدیدنظر بعدی در هیئت مرکزی گزینش انجام می‌گیرد.


انتهای پیام/z
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar