سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۳۲۶۰۵
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۶- ۲۸: ۱۰
سرمربی خواهران ناحیه عشایری کرمانشاه:
سرمربی خواهران ناحیه عشایری کرمانشاه گفت: نسل جوان و نوجوان ما باید بر پایه تربیت محمدی ( ص) و علوی (ع) تربیت شود و این وظیفه ما سرمربیان و مربیان و سرگروه هاست که مواظب و مراقب این آینده سازان ایران اسلامی باشیم.

به گزارش خبرنگار سرویس بسیج عشایری خبرگزاری بسیج؛ نشست ماهانه مربیان صالحین بسیج خواهران سپاه ناحیه عشایری کرمانشاه با هدف کیفی سازی محتوایی حلقه های صالحین در  محل نمازخانه این ناحیه با حضور "رحمت پی" سرمربی خواهران ناحیه عشایری کرمانشاه و "عسکری" مسئول بسیج حامعه زنان ناحیه عشایری برگزار شد.

 

در این جلسه، مسئول بسیج جامعه زنان ناحیه ضمن ایراد سخنانی در خصوص چگونگی جذب جوانان و نوجوانان به شرکت مستمر مداوم و مفید در حلقه های صالحین و تاثیر گذاری سرگروهها و مرببان صالحین به توطئه ها و دسیسه های دشمن برای نفوذ هرچه بیشتر در فرهنگ و عقاید مردم اشاره کرد و گفت: مربیان و سرگروهها باید با اخلاص و دلسوزی تربیت و هدایت نسل جوان و نوجوان را مد نظر داشته باشند و دغدغه رهبر معظم انقلاب اسلامی هم همین است.

 

سرمربی خواهران ناحیه عشایری کرمانشاه به بیان مطالبی در مورد فلسفه قیام عاشورا و چگونگی تفهیم سیره و منش و عملکرد عاشوراییان همچون حضرت اباعبدالله (ع) و حضرت عباس (ع ) و حضرت زینب(س) پرداخت و گفت : نسل جوان و نوجوان ما باید بر پایه تربیت محمدی ( ص) و علوی (ع) تربیت شود و این وظیفه ما سرمربیان و مربیان و سرگروه هاست که مواظب و مراقب این آینده سازان ایران اسلامی باشیم و در عمل و رفتار و گفتار به گونه ای عمل کنیم که خانواده های آنان هم به مانند آنان به نظام تربیتی اعتقاد و اعتماد راسخ داشته باشند و این نظام تربیتی را در زندگی خود سرلحه زندگی خود قرار دهند.

 

وی همچنین در خصوص حجاب و تبلیغات دشمن بر علیه حجاب و عفاف گفت: متاسفانه عده ای بی بند و باری و برهنگی و عدم رعایت شئون اسلامی و حجاب و عفاف را کلاس و نشانه افتخار میدانند در حالی که خداوند اگر به دیده عقل بنگریم حتی حیوانات را هم برهنه نیافریده است، سپس مربیان هر یک نظرات و عقاید و ایده ها و پیشنهادات خود را بیان نمودند.

 

انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar