سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۳۲۷۶۴
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۶- ۰۵: ۲۲
سپاه امام علی(ع) تاکستان برگزار گردید:
جلسه مطالبه گری امر به معروف و نهی از منکر در سپاه امام علی(ع) تاکستان برگزار گردید.

به گزارش خبرگزاری بسیج در قزوین جلسه مطالبه گری امر به معروف و نهی از منکر در سپاه امام علی(ع) تاکستان برگزار گردید.
سرهنگ حسینیانی فرمانده سپاه امام علی (ع) گفت:  ما بایستی به همکاران و دوستان اعلام کنیم که بیایند و نظرات و انتقادات خود را چه بصورت شفاهی و چه به صورت مکتوب بی نام و بانام بنویسند و این اطمینان را ما بایستی به بقیه بدهیم و علنا اعلام کنیم تا همه بدانند.
وی اذعان کرد: موضوع دیگر اینکه در موضوع امربه معروف و نهی از منکر آموزش خیلی مهم است، اگر ما بتوانیم یک استاد عملیاتی بیاوریم تا شیوه های امر به معروف و نهی از منکر را با چندین مصاق آموزش دهد تا برای دوستان قابل هضم باشد بسیار کار آمد خواهد بود
این مسئول تبیین کرد: اگر ما آموزش را همراه و همزمان با اطمینان بخشی به طرف مقابلمان بدهیم بنظر بنده دوستان این جرات و جسارت را پیدا می کنند تا موضوعات و انتقادات خود را مطرح کنند .
مسئول نظارت جناب سروان شریفی نیز در این جلسه اذعان کرد: بایستی روی مصادیق بیشتر کار شود خصوصا در بین عوامل مدیریتی تا دوستان با حکم فقهی موضوعات یشتر آشنایی پیدا کنند و در عمل با مشکل مواجه نشوند و بقیه افراد نیز از اعمال و رفتار ایشان الگوگیری کنند.
7001/پ30/ب

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar