سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۳۳۵۷۱
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۶- ۴۵: ۰۸
فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام:
فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام گفت:آمریکا با خارج شدن از برجام نشان داد که منبع خشونت و بی قانونی در جهان است.

به گزارش خبرگزاری بسیج، "سردار سید صادق حسینی " فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام در آئین اعزام نخستین گروه از کاروان اردوهای راهیان نور دانش آموزی استان ایلام اظهار کرد: آمریکا و ایادی وی در منطقه با شکست روز افزون داعش در عراق و سوریه و ناکام و عقیم ماندن نقشه های آنها اکنون در حال راه انداختن بازی دیگری در قالب جنگ روانی و تلاش برای تجزیه کشورهای یکپارچه و متحد است و این بازی را از اقلیم کردستان عراق شروع کرده است.
وی افزود: ایران اسلامی از همان بدو پیروزی انقلاب تاکنون با حفظ اتحاد، انسجام و همدلی و با تدابیر هوشمندانه و داهیانه امام راحل و مقام معظم رهبری و همراهی ملت و مسئولان در صف اول مبارزه با استکبار جهانی بوده و در طول این سال ها در برابر انواع هجمه ها، تحریم، تهدید و حتی جنگ نظامی و سیاسی مقاومت کرده است.
فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) ایلام یادآور شد: مسئولان آمریکا با بیان سخنانی واهی چون تروریست خواندن ایران و سپاه پاسداران سعی در تضعیف قدرت و روحیه نظام و مردم دارند در حالیکه مردم، مسئولان، نیروهای مسلح با همدلی و همبستگی و با اطاعت از منویات و فرامین هوشمندانه رهبری خدعه های دشمنان را خنثی می کند.
سردار حسینی با بیان اینکه امنیت ایران اسلامی مرهون رشادت های نیروهای مسلح از جمله سپاه است، تاکید کرد: این نهاد ارزشی از همان ابتدای تاسیس و شکل گیری تاکنون در عرصه های مختلف آموزش، بهداشت، امنیت، پروژه های عمرانی،محرومیت زدایی و حفظ وحدت و یکپارچگی نظام نقشی چشمگیر داشته و دارد.
وی تاکید کرد: ایران اسلامی خود با تقدیم 17 هزار شهید بیگناه حوادث تروریستی یکی از کشورهای قربانی تروریست است در حالیکه آمریکا و حامیانش با آموزش و حمایت های مالی، نظامی و تسلیحاتی محلی برای تربیت و رشد تروریست هایی چون داعش شده اند.
سردار حسینی در ادامه با اشاره به موضوع اردوهای راهیان نور گفت: دفاع مقدس برگرفته از فرهنگ عاشورا و مبارزه با استکبار بود که باید توسط نسل های کنونی سینه به سینه برای آیندگان نقل شود چرا که جنگ تحمیلی یک سند افتخار از رشادت های رزمندگان ایرانی در برابر متجاوزان بود.
مدیرکل آموزش و پرورش نیز در این مراسم اظهار کرد: دانش آموزان باید با حضور در یادمان های دفاع مقدس از شهدا و ایثارگران آن روزگاران الگو بگیرند همانگونه که مدافعان حرم با تاسی از رشادت و ایثار رزمندگان دفاع مقدس به دفاع از ارزش های دین مبین اسلام خارج از مرزهای جغرافیایی این سرزمین می پردازند. 
علی بیرانوند افزود: دشمنان انقلاب و در راس آنها آمریکا از همه توان و قدرت و ابزارهای خود برای ضربه زدن به انقلاب و نظام بهره گیری می کند تا شاید مطامع از دست رفته خود در این کشور را دوباره به دست بیاورد.
وی گفت: ولی مردم و مسئولان با حمایت نیروهای نظامی و وجود رهبری خردمندانه در برابر این هجمه ها ایستادگی کرده اند و همچین پیام استکبارستیزی و آزادی خواهی خود را به دیگر کشورهای جهان صادر کرده اند.
 
 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar