سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۳۳۵۷۷
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۶- ۵۳: ۰۸
رئیس ستاد راهیان نور دانش آموزی استان ایلام اعلام کرد؛
رئیس ستاد راهیان نور دانش آموزی استان ایلام گفت:در سال جاری 8520 نفر از خواهران و برادران دانش آموز به مناطق عملیاتی اعزام می شوند که 80 درصد بازدید ها از مناطق استان بوده و 20 درصد باقی مانده هم بازدید از مناطق عملیاتی استان خوزستان می باشد.

به گزارش خبرگزاری بسیج، قدرت اله کریمیان معاون هماهنگ کننده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام و رئیس ستاد راهیان نور دانش آموزی استان در حاشیه اعزام اولین گروه از دانش آموزان دوره متوسطه دوم به مناطق عملیاتی استان، گفت:امروز آغاز عمبلیات بزرگ فرهنگی راهیان نوردانش آموزی در سال 96 است و به همین منظور تعداد 250 نفر از خواهران دوره دوم متوسطه به مناطق عملیاتی استان اعزام می شوند.

وی ادامه داد:مدت این اردو دو روزه بوده و از یادمان های قرارگاه بانروشان،قلاویزان و شرهانی بازدید خواهند کرد.

رئیس ستاد راهیان نور دانش آموزی استان ادامه داد:در سال جاری 8520 نفر از خواهران و برادران دانش آموز به مناطق عملیاتی اعزام می شوند که 80 درصد بازدید ها از مناطق استان بوده و 20 درصد باقی مانده هم بازدید از مناطق عملیاتی استان خوزستان می باشد.

کریمیان تاکید کرد:به همراه دانش آموزان و در هر اتوبوس یک راوی،یک روحانی و یک همیار ایمنی با همکاران ما در سپاه و آموزش و پرورش به این مناطق اعزام می شوند.

معاون هماهنگ کننده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام افزود: حضور دانش آموزان در مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس ، فرصتی ارزشمند برای آشنایی با ایثار و فداکاری رزمندگان است.

کریمیان بر گسترش ، فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه در راستای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن تاکید و از دانش آموزان خواست ، از این فرصت برای آشنایی با دستاوردهای دوران دفاع مقدس و مقاومت رزمندگان استفاده کنند.

 

 

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar