سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۳۳۶۶۱
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۶- ۴۸: ۰۹
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان:
سردار ابوحمزه گفت: اینکه با سپاه اینگونه برخورد می کنند، نشان دهنده استیصال رئیس جمهور آمریکا دربرابر به اقتدار، عزت و توانمندی جمهوری اسلامی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است؛ این سخنان و کلمات سخیف ترامپ که به ملت ایران، نظام جمهوری اسلامی، سپاه و نیروهای انقلابی توهین و جسارت کرده، به دلیل استیصال آنهاست.

به گزارش خبرگزاری بسیج در کرمان ،  سردار غلامعلی ابوحمزه در واکنش به اظهارات اخیر ترامپ نسبت به ایران و سپاه پاسداران گفت: به طور کلی سخنانی که رئیس جمهور آمریکا مطرح کرد، نشانگر آشفتگی در ابعاد مختلف سیاست های داخلی و خارجی آمریکاست و با این حرف ها مشخص کرد دولت آمریکا در آینده نه چندان دور رو به اضمحلال است.

 

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان تصریح کرد: رئیس جمهور کشوری مانند آمریکا باید آنقدر دقیق، عمیق و حساب شده مسائل را بیان می کرد که بتواند به نوعی حافظ منافع کشور خود باشد اما سخنانی که ترامپ مطرح کرد، بیانگر این است که تمام راهبردهای آمریکا در مقابله با انقلاب اسلامی ایران، ملت های مسلمان و نیروهای جهادی که برگرفته از اسلام ناب محمدی است، دچار شکست شده است.

 

وی اظهار داشت: اینکه با سپاه اینگونه برخورد می کنند، نشان دهنده استیصال رئیس جمهور آمریکا دربرابر به اقتدار، عزت و توانمندی جمهوری اسلامی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است؛ این سخنان و کلمات سخیف ترامپ که به ملت ایران، نظام جمهوری اسلامی، سپاه و نیروهای انقلابی توهین و جسارت کرده، به دلیل استیصال آنهاست و نکته جدیدی در صحبت های ترامپ نبود.

 

سردار ابوحمزه عنوان کرد: ۳۸ سال است که همه رؤسای جمهور آمریکا همین ادبیات و عبارات را با رنگ و لعاب مختلف نسبت به ایران داشته و دارند و توان جمهوری اسلامی در سطح منطقه و جهان به گونه ای است که موجب شده آمریکایی ها به این شکل وارد معرکه شوند.

 

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه ازاین به بعد بیش از پیش شاهد انزوای سیاسی آمریکا در سطح دنیا خواهیم بود، خاطرنشان کرد: بلافاصله بعد از صحبت های ترامپ، به جز رژیم غاصب صهیونیستی و دولت کودک کش عربستان، همه کشورها در سطح دنیا این حرکت رئیس جمهور آمریکا را تقبیح کردند و این نشان می دهند آمریکا به سمت انزوای کامل سیاسی می رود و در آینده شاهد فروپاشی دولت ایالات متحده آمریکا خواهیم بود.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar