سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۳۴۱۷۰
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۶- ۴۲: ۱۰
امام جمعه محمد آباد:
حجت الاسلام کوهگرد سپاه را قدرت بازدارنده توطئه های دشمنان دانست و تصریح کرد: سپاه پاسدران متعلق به همه مردم و امروزه در دل تمام مردم جای گرفته و نقش خود را در پاسداری از این نظام مقدس به خوبی ایفا کرده است.

به گزارش خبرگزاری بسیج از شرق اصفهان، حجت الاسلام کوهگرد سپس با اشاره به اینکه دشمن ما را در تنگنا و تحریم قرار داده است؛ گفت: دشمن از اول انقلاب با استفاده از ترور و ایجاد جنگ داخلی، جنگ فرهنگی و در اواخر هم با جنگ اقتصادی به دنبال ضربه زدن به این نظام مقدس است و اگر از این تهدیدها و تحریم ها نهراسیم، مدتی طول نخواهد کشید که دشمنان شکست خواهند خورد.

وی تصریح کرد: دشمن هر زمان و هر قدر خواسته به انقلاب اسلامی ضربه ای بزند، دست های غیبی تمام توطئه های آن ها را خنثی و نقش بر آب کرده است.

امام جمعه محمد آباد با اشاره به سخنان ریاست جمهوری، سپاه را قدرت بازدارنده توطئه های دشمنان دانست و تصریح کرد: سپاه پاسدران متعلق به همه مردم و امروزه در دل تمام مردم جای گرفته و نقش خود را در پاسداری از این نظام مقدس به خوبی ایفا کرده است.

حجت الاسلام کوهگرد افزود: تضعیف سپاه یعنی تضعیف روحیه ایستادگی و مقاومت در مقابل استکبار، دشمنان همیشه به دنبال تضعیف نهادهای انقلابی بودند و این هوشیاری جدی مسئولین و دوستان انقلاب را می طلبد که خدای ناکرده در پازل دشمن بازی نشود.

وی همدلی و اتحاد را باعث قدرت و ایستادگی در مقابل دشمنان دانست و اظهار کرد: عاملی که باعث فزون طلبی دشمنان می شود دو دستگی و تفرقه در بین مردم است که به فرموده قرآن کریم انسان ها را در اهدافشان سست و اقتدار آن ها را از بین می برد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar