سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۳۴۲۵۳
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۶- ۲۳: ۰۸
فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان:
فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) استان خوزستان گفت: زمان ورود به فاز عملیاتی باغ موزه دفاع مقدس استان در اهواز فرا رسیده است.

سردار حسن شاهوارپور شامگاه امروز در نشست هماهنگی ساخت باغ موزه دفاع مقدس استان خوزستان اظهار کرد: تاریخ گذشته ایران در این نوع کارها که از بُعد معنوی و فرهنگی نماد فرهنگ و اقدامات انجام شده مردم در طول تاریخ است، بیشتر نمود پیدا می کند.

وی افزود: ایده ها و طراحی باغ موزه در اختیار ما قرار داده شده است؛ در حال بررسی طرح هستیم تا مشخص شود همه خواسته ها در طراحی لحاظ شده یا نه و بعد هم وارد فاز اجرایی شدن پروژه ساخت باغ موزه دفاع مقدس خواهیم شد.

سردار شاهوار پور با بیان اینکه شهرداری اهواز می تواند کمک خوبی برای پیشبرد کار باشد، ادامه داد: بحث منابع و اعتبارات در کنار اقدامات اجرایی باید نهایی شود تا بتوانیم گام های عملیاتی خوبی برای ساخت باغ موزه برداریم.

فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) استان خوزستان تصریح کرد: در بخش محتوا و ظاهرسازی همکاری لازم را برای ساخت باغ موزه دفاع مقدس خوزستان خواهیم داشت.

سردار شاهوار پور تأکید کرد: بعد از برگزاری این همه جلسات به نظر می رسد مهمترین کار در این برهه زمانی ورود به اجرایی شدن ساخت باغ موزه دفاع مقدس خوزستان است و باید حداقل وارد کارهای عملیاتی شویم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar