سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۳۴۲۶۱
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۶- ۳۸: ۰۸
مدیرکل حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس خوزستان:
مدیرکل حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس خوزستان گفت: یک باغ موزه دفاع مقدس فراملی در خوزستان راه اندازی می کنیم.

محمد علیپور شامگاه امروز در جلسه باغ موزه دفاع مقدس اهواز اظهار کرد: فرصت ها و آسیب های دفاع مقدس و ظرفیت هایی که در زمینه فرهنگی ایجاد کرده، نقشی بی بدیل است؛ همه استان ها تقریبا به شکلی در ارتباط با موضوعات دفاع مقدس در حال بهره برداری هستند.

وی افزود: فضاهایی در سایر استان ها تعریف شده تا در ارتباط با اقدامات دوران دفاع مقدس، ایثارگری ها، دلاوری ها و ازخودگذشتگی های ملت ایران که منجر به پیروزی در برابر تمام قدرت های جهانی شد، کاری انجام داده باشند.

علیپور بیان کرد: بیشترین آسیب ها و تلفات جنگ، پذیرایی از رزمندگان سایر استان ها و دفاع در مناطق نبرد در استان خوزستان بوده است. طی سه سال اخیر تلاش شده تا این نقش آفرینی خوزستان در مکانی به نام باغ موزه متمرکز شود، هرچند که همه اعتقاد داریم کل خوزستان می تواند باغ موزه دفاع مقدس باشد.

مدیرکل حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس استان خوزستان گفت: همه مدیران و مسئولان به ویژه فرماندهان سپاه، معاونان استاندار و فرماندارها همراهی و تلاش مضاعفی را برای اختصاص زمین و تعیین مشاور و تحویل کار به یکی از بهترین معماران ایران داشتند.

علیپور افزود: یک باغ موزه ای نه تنها ملی بلکه فراملی در خوزستان راه اندازی می کنیم تا هرکسی با هر نگاه اعتقادی، باوری و یا فرهنگی بتواند از آن بهره برداری کند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar