سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۳۴۴۳۷
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۶- ۰۹: ۱۱
نماینده مردم استان کردستان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کارنامه‌ای روشن در حمایت و بیداری آزادیخواهان جهان در برابر توطئه‌های اسکتبار و صهیونیسم دارد، گفت: این عملکرد باعث خشم صهیونیست‌ها و افرادی مثل ترامپ رئیس جمهوری آمریکا شده است.


ماموستا فایق رستمی گفت: سپاه با ابتکار رهبر کبیر انقلاب و با هدف پاسداری از آرمان‌های نظام اسلامی تشکیل شد که تلاش امروز آمریکا برای قرار دادن این نهاد در لیست سازمان‌های تروریستی نشان از شکست آنان در برابر قدرت این نهاد انقلابی است.

به گفته وی، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هم اکنون توانسته با نفوذ در ذهن مردم آزادیخواه جهان جایگاهی ویژه در دل آنان باز کند و افرادی مثل ترامپ که این نهاد را تهدیدی در برابر خوی استکباری خود می‌پندارند با ترفند‌های مختلف از جمله تحریم و تهدید، بدنبال کاهش تاثیر آن هستند.

ماموستا رستمی ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران توانسته است فرهنگ بسیج و انقلابی بودن را در جهان نهادینه کند که نمونه آن همگامی مردم سوریه و عراق با ارتش و دولت در مقابله گروه تروریستی و تکفیری داعش است.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: دولت آمریکا هم اکنون می‌خواهد با تهدید و تحریم و تروریستی عنوان کردن نهاد‌های انقلابی ایران از جمله سپاه، قدرت و اقتدار انقلاب اسلامی را در منطقه به حاشیه بکشاند.

وی با بیان اینکه تروریست خطاب کردن ملت بزرگ و متمدن ایران دیگر اهانت ترامپ در سخنرانی اخیر خود بود، افزود: این مساله نیز نشات گرفته از حمایت همه جانبه مردم ایران از سیاست‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی است که باعث انزوای آمریکا در بین افکار عمومی جهان شده است.

ماموستا رستمی اعمال فشار روانی بر ملت ایران دیگر هدف آمریکا از تروریست معرفی کردن مردم ایران دانست و اضافه کرد: مسئولان جمهوری اسلامی ایران بویژه رئیس جمهوری به پشتوانه مردم، جوابی متناسب با این رفتار دادند.

وی با اشاره به اینکه تاکنون آمریکا در بسیاری از اقدامات دشمنانه خود علیه انقلاب اسلامی شکست خورده، اما درس نگرفته است، یادآور شدد: از رئیس جمهوری که کشور خود را تاثیر گذار در جهان می‌داند انتظار می‌رفت در سخنرانی خود از نظرات نخبگان کشورش استفاده کند، اما سخنان گستاخانه و بی ادبانه ترامپ، واکنش دوستانش را نیز بدنبال داشت.
 
منبع ایرنا
انتهای پیام/77
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar