سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۳۵۰۹۸
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۶- ۳۸: ۰۶
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در گفتگو با «بسیج»:
افخمی گفت: دولت باید نگاه عمیق اقتصاد مقاومتی را جدی بگیرد،لذا امروز مدیریت انقلابی باید سرلوحه ی کار دولت مردان باشد.

شهروز افخمی، عضو سابق کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، با اشاره به اهمیت جایگاه سیاست های اقتصاد مقاومتی گفت: به نظر من دولت باید  نگاه عمیق اقتصاد مقاومتی را جدی بگیرد،لذا امروز مدیریت انقلابی باید سرلوحه کار دولت مردان قرار بگیرد.

وی با اشاره به لزوم توجه به مدیران بسیجی و انقلابی در بدنه دولت و مسئولان تصریح کرد: تفکر انقلابی و بسیجی باید در وجود مسئولان و دولت مردان باشد و به گفته امام خمینی(ره) بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران زمانی که تفکر بسیجی از میان جامعه شما برود آنگاه مشکلات شما شروع خواهد شد ؛ در هر جای دنیا همین طور است لذا اگر ما خودمان به فکر مشکلات خود نباشیم نمی توانیم کاری از پیش ببریم.

مسئولان سیاست های اقتصاد مقاومتی را جدی نمی گیرند/جامعه منهای تفکر بسیجی، مشکل دارد

عضو سابق کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی  افزود: با  تفکرات لیبرالی و... نمی توانیم بر مشکلات فائق آییم و برای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی، اشتغال و تأمین منابع و ... باید پاک دستی پیشه کنیم. این کارها لوازم و عناصر پایه ای برای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی و فراهم آوردن زمینه پیشرفت کشور است.

افخمی با بیان این مطلب که باید فرهنگ تلاش را در بین خانواده های ایرانی نهادینه کنیم؛ خاطرنشان کرد:   فرهنگ تلاش را باید در بین خانواده ها جا بیندازیم راحت طلبی با وجود منابع محدود آینده خوبی ندارد.امروز برای گذر از بحران و مسأله های حاد نیازمند تلاش و مجاهدت هستیم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar