سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۳۶۲۶۱
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۶- ۱۳: ۲۰
نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: از مهمترین اولویت های ما در روستاهای استان بخصوص شهرستانهای بویراحمد و دنا توسعه اقتصادی و ایجاد اشتغال است.
غلام محمد زارعی بعد از ظهر پنجشنبه در آیین افتتاح پروژه آبرسانی به روستای "رهمالی" در شهرستان بویراحمد افزود: در کنار توسعه خدمات و زیرساخت ها، تلاش و هدفگذاری ما در روستا‌های استان، تحقق اقتصاد مقاومتی و اشتغال زایی در این حوزه است.

زارعی با بیان اینکه شرایط کشور خاص است و نفت کشور به قیمت پایینی به فروش می‌رسد، تصریح کرد: با تلاش و اقدامات انجام گرفته توسط دولت و مسئولین، فروش نفت به بیش از ۱.۷ میلیون بشکه رسیده است.

زارعی خاطرنشان کرد: امروز قیمت هر بشکه نفت مثل گذشته نیست که ۱۴۰ دلار باشد و ندانند باید با آن چه کنند.

نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پروژه آبرسانی روستای رهمالی بویراحمد گفت: در این پروژه برای آبرسانی به هر خانوار قریب به ۱۲.۵ میلیون تومان هزینه شده است.

وی افزود: همچنین اگر برحسب جمعیت روستا حساب کنیم، برای اجرای این طرح برای هر نفر ۳.۵ میلیون تومان هزینه شده است.

زارعی با اشاره به اهمیت مساجد و نقش آن‌ها در تعالی، رشد و آرامش انسان‌ها تصریح کرد: توسعه و بهبود وضعیت مساجد در استان لازم است و در همین راستا ۱۰۰ میلیون ریال برای بهبود وضعیت این مسجد اختصاص می‌دهم.

نماینده بویراحمد و دنا در مجلس با گلایه نسبت به وضعیت آنتن دهی موبایل در روستا‌های استان و ناراحتی مردم در رابطه با عدم آنتن دهی موبایل گفت: ضروریست که هرچه سریعتر نسبت به بهبود آنتن دهی موبایل در روستا‌ها اقدام شود.

زارعی بر توسعه زیرساخت‌های ارتباطی، توسعه خدمات و بهبود وضعیت آنتن دهی موبایل در روستای رهمالی تاکید کرد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar