سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۳۶۲۶۷
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۶- ۲۴: ۲۱
کلنگ زنی پروژه آتش نشانی در روستای "گوشه" یاسوج با اعتبار ۱۹۰ میلیون تومان برگزار شد.
محمد کاظم نظری فرماندار بویراحمد بعد از ظهر پنجشنبه در این آیین که با حضور نماینده بویراحمد و دنا در مجلس و مسئولین برگزار شد، گفت: در چهارسال اخیر شاهد تحول اساسی در عمران و آبادی روستا‌ها هستیم.

نظری افزود: از جمله روستا‌هایی که نمونه فعالیت‌هایی از این قبیل است، می‌توان گوشه را نام برد و عمده کوچه‌های آن آسفالت شده است و در توسعه فضای سبز نیز اقداماتی انجام شده است.

فرماندار بویراحمد گفت: در روستا‌های اطراف یاسوج بوستان‌های روستایی در حال احداث است و همچنین برای بوستان گوشه اعتباراتی پیش بینی شده است.

نظری به کلنگ زنی ساختمان آتش نشانی گوشه اشاره کرد و عنوان داشت: به علت آتش سوزی‌های متعدد و نابودی درختان بلوط احداث این آتش نشانی نیاز بود، و با احداث این ایستگاه کار مناسبی انجام می‌شود و و این ساختمان برای این نقطه حیاتی بود.

وی افزود: در سرآبتاوه و چنین مناطقی آتش نشانی احداث و میزان خسارت به منابع طبیعی کمتر می‌شود و این کار ارزشمند است.

نظری اظهار کرد: در گذشته در برخی روستا‌ها یک متر آسفالت روستایی نبود و امروزه با تحقق خدمات رسانی ها، انتظارات بالا رفته است.

وی افزود: بنیاد مسکن نیز نقش تاثیر گذاری داشته است و در حوزه عمرانی روستایی اقدامات مناسبی انجام داده است.

نظری با تاکید بر لزوم افزیش امید بین مردم، خاطرنشان کرد: حق مردم بهره مندی بیشتر از خدمات است و حجم بالایی از عمران و آبادانی در حال انجام است و باید به مردم امید داد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar