سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۳۶۳۳۷
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۶- ۲۸: ۰۶
رییس بسیج طلاب وروحانیون استان یزد :
مجتبی داودی ضمن بیان اینکه افشاگری قیام امام حسین(ع) را حضرت زینب (س) و امام سجاد (ع) با ایراد خطبه ادامه دادند تصریح کرد:وظیفه شما طلاب افشاگری باطل زمان خودتان و بصیرت افزایی عموم است .
به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از یزد،به همت پایگاه کوثریه سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان یزد ،تجمع طلاب بر علیه سخنان ترامپ و حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامیبرگزار شد.
"حجت الاسلام مجتبی داودی" رییس بسیج طلاب وروحانیون استان یزد در میان خواهران طلبه با اشاره به اهمیت فرهنگ عاشورایی اذعان کرد: احیای سنت و افشای باطل یکی از درس های عاشورا است که امام حسین (ع) آن رسالت را به طور کامل به سرانجام رسانید.
مجتبی داودی ضمن بیان اینکه افشاگری قیام امام حسین(ع) را حضرت زینب (س) و امام سجاد (ع) با ایراد خطبه ادامه دادند تصریح کرد:وظیفه شما طلاب افشاگری باطل زمان خودتان و بصیرت افزایی عموم است .
وی در ادامه افزود:شما باید بیدار باشید وچهره واقعی سیاست های آمریکا واروپا را به جامعه بشناسانید.
رییس بسیج طلاب و روحانیون گفت:تحلیل گران آمریکایی در مذاکرات برجام پیش بینی های رهبر عظیم الشان ایران را باور داشته وایشان را دو سر سود این مذاکره میدانند زیرا حضرت امام خامنه ای فرمودند: ما به این مذاکرات خوشبین نیستیم وبه آنها اعتماد نداریم .
وی اذعان کرد :به قول سردار جعفری اگر آمریکا ما را تروریست بداند ما هم اورا داعشی میدانیم.
حجت الاسلام مجتبی داودی در ادامه اشاره ای به شهادت محسن حججی کردو درس هایی که این جوان شجاع به مردم جهان داد،را یادآورشد وتصریح کرد:آمریکا می خواهد اسلام را با نام اسلام نابود کند.
وی افزود:ما باید مانند سردار جعغری چشم و گوشمان به حرف های رهبری باشد تا حرف ما با آقا خامنه ای یکی شود.
حجت الاسلام مجتبی داودی در آخر پیگیری اخبار سیاسی را موجب بصیرت افزایی دانست و اظهار داشت: با شعار هر کوچه یک طلبه، در سطح جامعه اثر گذار باشید.
در پایان بیانیه مقام معظم رهبری در جمع خواهران طلبه قراِئت شد و تمام طلاب یک صدا شعار مرگ بر آمریکا را سر دادند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar