سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۳۶۵۱۳
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۶- ۰۰: ۰۸
مدیر ورزش خواهران مرکز تربیت بدنی سپاه آذربایجان شرقی در گفتگو با بسیج:
مدیر ورزش خواهران مرکز تربیت بدنی سپاه آذربایجان شرقی در حاشیه برگزاری مسابقات انتخابی دفاع شخصی گردان های کوثر و یگان عمار استان جام شهیده مرجان نازقلچی، هدف از برگزاری این مسابقات را سنجش توان رزمی و کارآمدی نیروها عنوان کرد.

فاطمه نبوی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، با بیان اینکه استقبال شرکت کنندگان در این مسابقات چشمگیر است، خواستار حمایت مسئولان نواحی شهرستان ها و سپاه استان برای ارتقای توان و آمادگی جسمانی نیروها شد.

وی افزود: قطعا با ارتقای توان رزمی و آموزش های دفاعی نیروها، زمینه حضور بسیج در دفاع از ولایت و انقلاب و کوتاه کردن دست متجاوزان فراهم خواهد شد.

نبوی در ادامه با بیان اینکه در این مسابقات 120نفر شرکت داشتند، گفت: این مسابقات در سه بخش انفرادی(نانچکو و تونفا)، تیمی سه نفره و تیمی شش نفره و در دو رده سنی 16تا 30 سال و 30 تا 45 سال برگزار شد.

مسابقات دفاع شخصی گردان ها سنجش کارآمدی نیروها

مدیر ورزش خواهران مرکز تربیت بدنی سپاه آذربایجان شرقی اضافه کرد: منتخبین هر بخش برای حضور در مسابقات کشوری معرفی خواهند شد.

مسابقات دفاع شخصی گردان ها سنجش کارآمدی نیروها

مسابقات انتخابی دفاع شخصی گردان های کوثر و یگان عمار سپاه عاشورا جام شهیده مرجان نازقلچی از شهدای منا روز گذشته در سالن ۹ دی سپاه غدیر تبریز به صورت استانی برگزار شد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar