سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۳۶۹۶۱
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۶- ۴۳: ۱۵
فرمانده حوزه کربلا کلیبر:
فرمانده حوزه کربلا کلیبر در جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر حوزه مسئله امربه‌معروف و نهی از منکر را از واجباتی عنوان کرد که دیگر واجبات به آن بستگی دارند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، هادی علیاری افزود: اگر بتوانیم این فریضه واجب را در جامعه با برخوردی نیکو رواج دهیم جامعه‌ای سالم و عاری از گناه خواهیم داشت.

وی با اشاره به اهمیت امربه‌معروف و نهی از منکر در عصر حاضر خاطرنشان کرد: فلسفه امربه‌معروف و نهی از منکر برای تشویق جامعه به‌سوی انجام امور صالح و دوری گزیدن از گناهان و منکرات است.

علیاری افزود: برای اجرای امربه معروف لازم است با تذکر لسانی که بسیار مهم و تاثیر گذار می باشد همدیگر را به امر به معروف و نهی از منکر دعوت کرده سپس دیگران را به این امر تشویق کنیم.

وی با اشاره به خصوصیات مسئولان امربه معروف و نهی از منکر گفت: آمر به معروف و ناهی از منکر باید فردی صبور، خوش رفتار، نیکو کار، عامل باشد تا بتواند با رفتار و کردار خود بر دیگران تاثیر گذار باشد.

 

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar