سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۸۹۳۸۳۴۲
تاریخ انتشار: ۰۲ آبان ۱۳۹۶- ۴۶: ۰۹
مسئول اردویی راهیان نور بسیج خراسان جنوبی:
جلالی از اعزام پنج هزار دانشجو و دانش آموز خراسان جنوبی به مناطق عملیاتی جنوب خبر داد و گفت:برگزاری اردوهای راهیان نور دانش آموزی از اثرگذارترین برنامه های فرهنگی در کشور است.

به گزارش سرویس راهیان نور خبرگزاری بسیج،  علی جلالی مسئول اردویی راهیان نور بسیج خراسان جنوبی در گفتگو با کوله بار اظهار داشت: در سال جاری چهار هزار و ۵۰۰ دانش آموز و یک هزار و ۵۰۰ دانشجو از خراسان جنوبی به اردوهای راهیان نور اعزام می شوند.

وی با بیان اینکه اعزام اردوهای دانش آموزی از ۲۵ آبان ماه سال جاری آغاز می شود، افزود: بعد از پایان اعزام های دانش آموزی، اعزام دانشجویی را خواهیم داشت.

جلالی بیان کرد: همچنین اردوی راهیان نور برای سایر اقشار خانواده و خودروهای شخصی را در برنامه داریم که این اعزام ها تا ۲۰ فروردین سال آینده ادامه دارد.

وی هزینه هر زائر را ۲۷۰هزار تومان دانست و گفت: هزینه اردوهای دانش آموزی برای هر زائر ۷۰ هزار تومان است و می توان گفت که

برگزاری اردوهای راهیان نور دانش آموزی از اثرگذارترین برنامه های فرهنگی در کشور است.
جلالی با اشاره به اعزام مناطق عملیاتی غرب بیان کرد: در سال جاری هزار و ۱۰۰ نفر از خراسان جنوبی به این مناطق اعزام شده اند.

مسئول اردویی راهیان نور خراسان جنوبی بیان کرد: آشنایی نسل جوان با رشادت های رزمندگان هشت سال جنگ تحمیلی و پایدار ماندن فرهنگ دفاع مقدس از جمله اهداف برگزاری این اردوها است.

جلالی اعزام اردوهای راهیان نور را حرکتی فرهنگی دانست و گفت: این امر بستری مناسب برای ترویج فرهنگ شهادت در جامعه است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar