سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۳۸۸۴۳
تاریخ انتشار: ۰۳ آبان ۱۳۹۶- ۴۹: ۰۷
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: عرصه نظامی از جمله عرصه هایی است که بسیج در کنار فعالیت های فرهنگی و اجتماعی آن را تقویت خواهد کرد.
به گزارش خبرگزاری بسیج در کرمان، سردار غلامحسین غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین پیش از طلوع آفتاب امروز در اردوگاه مالک اشتر و در جمع قریب به ۲۰۰ نفر از فرماندهان گردان‌های بیت المقدس حضور یافته و از روند آموزشی آنان بازدید نمود.

وی در سخنانی با اشاره به اهمیت تقویت بُعد نظامی در بسیج افزود: هدف ما از برگزاری دوره‌های آموزشی برای فرماندهان گردان‌های بیت المقدس ایجاد آمادگی هر چه بیشتر در سطح گردان‌های رزمی بسیج در راستای تقویت بنیه دفاعی کشور است.

سردارغیب پرور با تاکید بر اینکه قدرت دفاعی در همه ادوار اهمیت بالایی دارد، گفت: تلاش ما بر این است که فرماندهان گردان ها، گروهان‌ها و دسته‌های بیت المقدس در عین کسب بصیرت اسلامی و انقلابی از چابکی و جسارت لازم برای ورود در عرصه‌های دفاعی برخوردار گردند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه با اشاره به اهمیت آموزش تا آخرین رده در بسیج گفت: در سال ۹۶ یکی از اولویت‌های بسیج برگزاری دوره‌های آموزشی لازم برای اعضای گردان‌های بیت المقدس است که سازمان بسیج و سپاه‌های استانی تدابیر لازم را برای این امر اتخاذ نموده اند.

سردار غیب پرور با بیان اهمیت کار گروهی گفت: ما در کار گروهی نیاز به تمرین بیشتر داریم و این دوره فرصت خوبی است تا فرماندهان گردان‌ها کار گروهی را در عرصه‌های مختلف تمرین نمایند.

وی در پایان با تاکید بر اهمیت سازماندهی صحیح افراد در گردان‌های رزمی افزود: همه باید تلاش کنیم که از ظرفیت بسیج در عرصه‌های مختلف از جمله عرصه نظامی استفاده کنیم و قدرت دفاعی کشور را تقویت نماییم و گردان‌های بیت المقدس در این زمینه نقش مهمی را ایفا خواهند نمود.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar