نتایج مرحله مقدماتی بیست و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم، نهج البلاغه و اذان شرکت ملی پالایش و پخش فرآوردههای نفتی ایران در شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه شمالشرق مشخص شدند.
به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود؛ رییس روابط عمومی این منطقه با اشاره به استقبال کارکنان رسمی، پیمانی و قراردادی و خانوادههای آنها از این دوره مسابقات، گفت: علیرغم همه تنگناهای مالی، خوشبختانه مسابقات قرآنی هر ساله باشکوهتر از سال قبل برگزار میگردد.
سیدوحید سیدموسوی افزود: همکاری و مساعدت هم جانبه مسئولان عالی رتبه شرکت از برنامههای قرآنی باعث شده تا شاهد استقبال بیشتر خانوادهی همکاران در این زمینه باشیم.
وی ادامه داد: در مرحله مقدماتی مسابقات منطقه شمالشرق مجموعا ۲۵۰ نفر شرکت کننده داشتیم که از این تعداد ۱۳۰ شرکت کننده آقا و ۱۲۰ خانم در رشتههای قرائت، ترتیل، حفظ، اذان، صحیح خوانی، مفاهیم و نهج البلاغه با یکدیگر به رقابت پرداختند.
شایان ذکر است: رشتههای صحیح خوانی در گروههای ۱ و ۲ و ۶ و حفظ عمومی در تمامی گروهها فقط در مرحله مقدماتی برگزار شده و نیمه نهایی ندارند.
نتایج مرحله مقدماتی مسابقات در منطقه شمالشرق به ترتیب نفرات اول تا سوم:
صحیح خوانی برادران گروه ۱: امیرحسین سلیمانی، علی ظفری و عرفان حیدری
صحیح خوانی برادران گروه ۲: کمیل شریعتی، محمد عرب و سیدمهدی سیدموسوی
صحیح خوانی برادران گروه ۷: علیرضا دانش، احمد شریعتی و محمدمهدی حیدریها
حفظ عمومی برادران گروه ویژه: سجاد جعفری، پارسا غمزه و مصطفی عرب
حفظ عمومی برادران گروه ۱: امیررضا جمعه و سجاد اسماعیلی
حفظ تخصصی برادران گروه ۷: حسین عامریان (۲ جزء) و مجتبی حائری (۳ جزء)
قرائت ترتیل برادران گروه ۷: مسلم قاسمی، محمد محمدبیگی، مرتضی غمزه و غلامرضا عباسی (مشترکا)
مفاهیم برادران گروه ۴: سیدعلی سیدموسوی
مفاهیم برادران گروه ۵: احسان ثابتی فر
مفاهیم برادران گروه ۷: علی احمدیان، علی نبوی و هادی دلبری
نهج البلاغه برادران گروه ۴: مهدی علیخانی
نهج البلاغه برادران گروه ۵: عبدالرسول عرب احمدی
نهج البلاغه برادران گروه ۷: عباسعلی عرب، علی اصغر رستمی و حمیررضا عرب اسماعیلی
اذان برادران گروه ۴ و ۵ و ۷: امین فراتی، محمد مهاجری، مهدی یوسفی
قرائت ترتیل برادران گروههای ۵، ۴ و ۳: سیدمصطفی آقایان، علی اسماعیلی و محمدامین شکری
قرائت تحقیق برادران گروه ۳: علیرضا دلبری
قرائت تحقیق برادران گروه ۴ و ۵: فرشید محروقی و فرزاد محروقی
قرائت تحقیق برادران گروه ۷: یعقوب رجبی، حامد امیرخانی و علی ثابتی فر
صحیح خوانی خواهران گروه ویژه: عارفه ملا ابراهیمی
صحیح خوانی خواهران گروه ۱:هلیا فلاح، سیده زهرا آقایان و فاطمه اقبال
صحیح خوانی خواهران گروه ۲: مهیا فلاح، یگانه فراتی و فاطمه ابراهیمی (مشترکا)، فائزه نعیمی
صحیح خوانی خواهران گروه ۶: زهرا نصیری، فاطمه عرفانی، فاطمه احمدی
حفظ تخصصی خواهران ۱ و ۲ و ۳ و ۵ و ۷ و ۱۰ جزء گروه ۶: زهرا رضایی، عزت شاهسواران، رقیه عامریان، مریم محمدی، زینب فرومدی، صفیه اسماعیلی
حفظ تخصصی خواهران ۱۵ جزء گروه ۵: ریحانه اصغری
رشته حفظ عمومی خواهران گروه ویژه: سارا ابراهیمی، فاطمه هرا کریمی و زهرا عامریان
حفظ عمومی خواهران گروه ۶: مریم اعتصامی
مفاهیم خواهران گروه ۴: ریحانه دلبری
مفاهیم خواهران گروه ۵: مهسا قنبریان، یاسمن اکبرزاده و مرضیه دانایی
مفاهیم خواهران گروه ۶: زهرا سادات قریشی، سمانه سادات ایمانی، عصمت لطفی و ام البنین زمانی
قرائت تحقیق خواهران گروه ۳: یسیری عامریان
قرائت ترتیل خواهران گروه ۶: سمیرا حسنی، طاهره ملک اعلایی، زهرا قربانی
قرائت تحقیق خواهران گروه ۵: زهرا محمودزاده
قرائت تحقیق خواهران گروه ۶: سیده نرجس مصطفوی
قرائت ترتیل خواهران گروه ۳: آیدا ملاابراهیمی
قرائت ترتیل خواهران گروه ۴: ریحانه کریمی
قرائت ترتیل خواهران گروه ۵: ندا میرزایی، فاطمه فرهنگینیا
نهج البلاغه خواهران گروه ۶: زیبا خواجه، مینا طهانییان و راحیل بهمنشپور گروه ۵:نسترن اکبر زاده، فائزه حسین پور
سیدوحید سیدموسوی افزود: همکاری و مساعدت هم جانبه مسئولان عالی رتبه شرکت از برنامههای قرآنی باعث شده تا شاهد استقبال بیشتر خانوادهی همکاران در این زمینه باشیم.
وی ادامه داد: در مرحله مقدماتی مسابقات منطقه شمالشرق مجموعا ۲۵۰ نفر شرکت کننده داشتیم که از این تعداد ۱۳۰ شرکت کننده آقا و ۱۲۰ خانم در رشتههای قرائت، ترتیل، حفظ، اذان، صحیح خوانی، مفاهیم و نهج البلاغه با یکدیگر به رقابت پرداختند.
شایان ذکر است: رشتههای صحیح خوانی در گروههای ۱ و ۲ و ۶ و حفظ عمومی در تمامی گروهها فقط در مرحله مقدماتی برگزار شده و نیمه نهایی ندارند.
نتایج مرحله مقدماتی مسابقات در منطقه شمالشرق به ترتیب نفرات اول تا سوم:
صحیح خوانی برادران گروه ۱: امیرحسین سلیمانی، علی ظفری و عرفان حیدری
صحیح خوانی برادران گروه ۲: کمیل شریعتی، محمد عرب و سیدمهدی سیدموسوی
صحیح خوانی برادران گروه ۷: علیرضا دانش، احمد شریعتی و محمدمهدی حیدریها
حفظ عمومی برادران گروه ویژه: سجاد جعفری، پارسا غمزه و مصطفی عرب
حفظ عمومی برادران گروه ۱: امیررضا جمعه و سجاد اسماعیلی
حفظ تخصصی برادران گروه ۷: حسین عامریان (۲ جزء) و مجتبی حائری (۳ جزء)
قرائت ترتیل برادران گروه ۷: مسلم قاسمی، محمد محمدبیگی، مرتضی غمزه و غلامرضا عباسی (مشترکا)
مفاهیم برادران گروه ۴: سیدعلی سیدموسوی
مفاهیم برادران گروه ۵: احسان ثابتی فر
مفاهیم برادران گروه ۷: علی احمدیان، علی نبوی و هادی دلبری
نهج البلاغه برادران گروه ۴: مهدی علیخانی
نهج البلاغه برادران گروه ۵: عبدالرسول عرب احمدی
نهج البلاغه برادران گروه ۷: عباسعلی عرب، علی اصغر رستمی و حمیررضا عرب اسماعیلی
اذان برادران گروه ۴ و ۵ و ۷: امین فراتی، محمد مهاجری، مهدی یوسفی
قرائت ترتیل برادران گروههای ۵، ۴ و ۳: سیدمصطفی آقایان، علی اسماعیلی و محمدامین شکری
قرائت تحقیق برادران گروه ۳: علیرضا دلبری
قرائت تحقیق برادران گروه ۴ و ۵: فرشید محروقی و فرزاد محروقی
قرائت تحقیق برادران گروه ۷: یعقوب رجبی، حامد امیرخانی و علی ثابتی فر
صحیح خوانی خواهران گروه ویژه: عارفه ملا ابراهیمی
صحیح خوانی خواهران گروه ۱:هلیا فلاح، سیده زهرا آقایان و فاطمه اقبال
صحیح خوانی خواهران گروه ۲: مهیا فلاح، یگانه فراتی و فاطمه ابراهیمی (مشترکا)، فائزه نعیمی
صحیح خوانی خواهران گروه ۶: زهرا نصیری، فاطمه عرفانی، فاطمه احمدی
حفظ تخصصی خواهران ۱ و ۲ و ۳ و ۵ و ۷ و ۱۰ جزء گروه ۶: زهرا رضایی، عزت شاهسواران، رقیه عامریان، مریم محمدی، زینب فرومدی، صفیه اسماعیلی
حفظ تخصصی خواهران ۱۵ جزء گروه ۵: ریحانه اصغری
رشته حفظ عمومی خواهران گروه ویژه: سارا ابراهیمی، فاطمه هرا کریمی و زهرا عامریان
حفظ عمومی خواهران گروه ۶: مریم اعتصامی
مفاهیم خواهران گروه ۴: ریحانه دلبری
مفاهیم خواهران گروه ۵: مهسا قنبریان، یاسمن اکبرزاده و مرضیه دانایی
مفاهیم خواهران گروه ۶: زهرا سادات قریشی، سمانه سادات ایمانی، عصمت لطفی و ام البنین زمانی
قرائت تحقیق خواهران گروه ۳: یسیری عامریان
قرائت ترتیل خواهران گروه ۶: سمیرا حسنی، طاهره ملک اعلایی، زهرا قربانی
قرائت تحقیق خواهران گروه ۵: زهرا محمودزاده
قرائت تحقیق خواهران گروه ۶: سیده نرجس مصطفوی
قرائت ترتیل خواهران گروه ۳: آیدا ملاابراهیمی
قرائت ترتیل خواهران گروه ۴: ریحانه کریمی
قرائت ترتیل خواهران گروه ۵: ندا میرزایی، فاطمه فرهنگینیا
نهج البلاغه خواهران گروه ۶: زیبا خواجه، مینا طهانییان و راحیل بهمنشپور گروه ۵:نسترن اکبر زاده، فائزه حسین پور
ارسال نظرات
غیرقابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۰
پر بیننده ها