سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۴۴۲۳۱
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۶- ۴۶: ۱۱
پول‌شویی به درآمد‌های خلافی اطلاق می‌شود که مسیر قانونی را در اقتصاد پیداکرده و باید با این پدیده با جدیت مبارزه شود. چراکه این پدیده بعنوان یک جرم اقتصادی تاثیر منفی چشم گیری بر رشد و توسعه اقتصادی کشور‌ها به جای می‌گذارد.

به‎گزارش‎خبرگزاری‎بسیج‎از‏لرستان ‎کارگاه آموزشی تشریح قانون، آئین‌نامه و دستورالعمل‌های اجرایی مبارزه با پول‌شویی و تأمین مالی تروریسم با حضو مشاور معاون امور اقتصادی و بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت در مبارزه با پول‌شویی برای نخستین بار در استان لرستان و در اداره سازمان صنعت، معدن و تجارت این استان برگزارشد.

جمشید گل پور اظهار داشت: پول‌شویی فضای کسب‌وکار را در کشور ناامن می‌کند و اصناف در راستای مبارزه با پول‌شویی باید با حساسیت تمام مشاهدات غیرمعقول را در معاملات بزرگ سریعاً گزارش کنند.

مشاور معاون امور اقتصادی و بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت درزمینه مبازره با پول‌شویی و تأمین مالی تروریسم گفت: به‌منظور جلوگیری از پول‌شویی در مرحله نخست باید اصناف مبارزه جدی خود را با این پدیده آغاز کنند.

وی خاطر نشان کرد: در مبارزه با پول‌شویی باید مسیر‌ها را برای سوءاستفاده پولشویان ببندیم و عرصه را برای آن‌ها تنگ کنیم.
 
 
لازم به ذکر است که دراین کارگاه آموزشی کلیه مدیران اداره صنعت، معدن وتجارت شهرستان ها نیز حضور داشتند
 
 
 
 
انتهای خبر/ز
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar