سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۴۵۱۵۴
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶- ۱۲: ۰۶
یک بسیجی تولیدکننده در گفتگو با بسیج مطرح کرد
مهدی منفرد گفت: نبود استاندارد انبارداری محصول خرما وجود دارد عدم رعایت استاندارد برداشت، فراوری و بسته بندی در کارگاه های بسته بندی موجب شده است محصول خرما از کیفیت لازم برخوردار نباشد.

 مهدی منفرد بسیجی و تولیدکننده خرما در شهرستان امام شهر استان فارس در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، اظهار داشت: کمبود فضای انبار خرما وجود دارد این در حالی است که به علت نگهداری خرما در فضای باز و انباشته شدن انواع خرما بر روی هم در شرایط غیر بهداشتی موجب می شود که خرمای خریداری شده به هیچ عنوان قابل استفاده نشود و تنها صرف خوراک دام شود.

وی با بیان اینکه نبود استاندارد انبارداری محصول خرما وجود دارد افزود:  باید رعایت اصول حفظ و نگهداری خرما در کارگاه های بسته بندی رعایت شود این در حالی است که عدم رعایت استاندارد برداشت، فراوری و بسته بندی در کارگاه های بسته بندی موجب شده است محصول خرما از کیفیت لازم برخوردار نباشد.

این تولید کننده بسیجی در ادامه خاطر نشان کرد: از دولت انتظار می رود که سرمایه مورد نیاز جهت احداث سردخانه های مورد نیاز را در مناطق خرماخیز ایجاد کند تا بتواند در کیفیت و کمیت خرما به تولیدکنندگان کمک شایانی داشته باشد. لذا سطح کیفی تولید خرما ارتقا پیدا کند می تواند نقش موثری در صادرات محصول خرما ایجاد کند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar