سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۴۵۱۵۷
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۶- ۳۳: ۱۸
مسئول یادمان دشت ذوالفقاریه آبادان در گفت و گو با «بسیج»:
صادقی گفت: نقشه دشمن در منطقه اسلامی عمدتا بر دو پایه اختلاف افکنی و نفوذ استوار است و ابعاد نفوذ شامل نفوذ سیاسی، امنیتی، اقتصادی، اجتماعی و ... می‎شود

قاسم صادقی مسئول یادمان دشت ذوالفقاریه آبادان در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری بسیج با اشاره به اهمیت بصیر بودن طلاب و روحانیون، گفت: بصیرت به معنای تشخیص خط درگیری دشمن است؛ امروز جبهه حق در لباس جمهوری اسلامی و جبهه دشمن در لباس استکبار جهانی ظهور یافته است.

وی در ادامه با بیان اینکه امروز وجود حکومت دینی جمهوری اسلامی حیات استکبار جهانی را به خطر انداخته است خاطر نشان کرد: امروز طلاب بسیجی مرزبانان انقلاب اسلامی به شمار می‌روند پس لازم است به شرایط زمانی و مکانی خویش و چالشهای پیش رو احاطه کامل داشته باشند.

صادقی، نفوذ را مهمترین راهبرد جبهه استکبار در منطقه اسلامی دانست و ابراز داشت: نقشه دشمن در منطقه اسلامی عمدتا بر دو پایه اختلاف افکنی و نفوذ استوار است و ابعاد نفوذ شامل نفوذ سیاسی، امنیتی، اقتصادی، اجتماعی و ... می‎شود و طلاب و اساتید بسیجی باید سدی در برابر نفوذ دشمنان باشند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar