سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۴۵۱۶۲
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۶- ۴۲: ۱۸
جانشین رئیس سازمان اردویی بسیج درگفت و گو با «بسیج»:
سرهنگ پوری گفت: دشمن همیشه تلاش داشته که به به انقلاب اسلامی ضربه وارد کند و با مشارکت مردم و تلاش های نهادهای مردمی همچون سپاه و بسیج، شاهد شکست این توطئه ها بودیم.

سرهنگ علی پوری جانشین رئیس سازمان اردویی بسیج در گفت و گو با سرویس سیاسی خبرگزاری بسیج با اشاره به اینکه بسیج، خنثی کننده تمام مکر و حیله های دشمن است، گفت: درطول سالیان گذشته، دشمن تلاش کرده است تا از طریق نفوذ و یا تحریم ها، به انقلاب اسلامی ضربه وارد کند و در مواردی هم دیدیم که قصد داشتندکه ایران را به کشوری ناامن تبدیل کنند که به حمدالله با مشارکت مردم و تلاش های نهادهای مردمی همچون سپاه و بسیج، شاهد شکست این توطئه دشمن بودیم.

وی خاطر نشان کرد: بسیج نقش موثری در مقابله با نفوذ دشمن دارد، چرا که بسیج جزو ریشه های انقلاب اسلامی اسلامی و نفوذ ناپذیراست و دشمن از چنین نیروهای انقلابی و مومن هراس دارد و در صدد است تا با تخریب افکار عمومی نسبت به اقدامات و عملکرد بسیج،این نیروی مردمی و انقلابی را در مقابل مردم نشان دهد در حالی که واقعیت چیزی دیگری است و بسیج در کنار مردم است چون خودش را از جامعه می داند.

 

خبرنگار: بهزاد مهرکش

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar