سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۴۶۶۷۵
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۶- ۵۰: ۰۶
یک بانوی فعال بسیجی در عرصه کشاورززی در گفتگو با «بسیج»:
فاطمه نوروزی گفت: کمبود سرمایه بسیاری از فارغ التحصیلان کشاورزی از موانع اصلی فعالیت در بخش کشاورزی است بکارگیری صحیح و اصولی منابع سرمایه ای می تواند نقش بسزایی در توسعه بخش کشاورزی داشته باشد.

فاطمه نوروزی فعال بسیجی و کارشناس ارشد کشاورزی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، اظهار داشت: نقش تسهیلات در ایجاد تولید و اشتغال در بخش کشاورزی موثر است. این در حالی است که سرمایه کم در بخش کشاورزی و صنایع کوچک می تواند منبع اشتغال و درآمدزایی خوبی در کشاورزی محسوب شود.

وی با بیان اینکه  دریافت تسهیلات  مراحل پیچیده ای را در بر گرفته است افزود:  رشد و توسعه اقتصادی هر کشور در گرو سرمایه گذاری های مولد و فعالیت های تولیدی است و فعالیت های درون زا از اهمیت بیشتری برخوردار است.

این  بانوی بسیجی در ادامه افزود:کمبود سرمایه بسیاری از فارغ التحصیلان کشاورزی از موانع اصلی فعالیت در بخش کشاورزی است این در حالی است که بکارگیری صحیح و اصولی منابع سرمایه ای می تواند نقش بسزایی در توسعه بخش کشاورزی داشته باشد.

نوروزی خاطرنشان کرد: اگر سرمایه ها و منابع پولی لازم و کافی در اختیار بخش کشاورزی قرار بگیرد اشتغالزایی فراوانی برای بخش وسیعی از فارغ التحصیلان کشاورزی فراهم می کند

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar