سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۴۶۸۵۸
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۶- ۰۴: ۱۰
جانشین فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل:
جانشین فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: امروز می‌بینیم بالاترین قدرت دفاعی در منطقه الگو گرفته از بسیج تشکیل یافته است و این شکل دفاعی جوابگوی تجاوزات دشمن است و با وجود این بسیجیان عزیز هیچ دشمنی نمی تواند چشم طمع به مملکت اسلامی و نظام اسلامی داشته باشد و انشاالله همه ما بتوانیم به عنوان یک بسیجی خدمتگزار صادقی برای نظام اسلامی باشیم.

بالاترین قدرت نظامی در منطقه الگو گرفته از بسیج است

به گزارش خبرگزاری بسیج از اردبیل، سردار فرهنگ مستعد حصاری جانشین فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل در جلسه شورای جهاد فرهنگی با محوریت هفته بسیج تصریح کرد:بعد از پیروزی انقلاب اسلامی با دوراندیشی حضرت امام خمینی (ره) فرمان تشکیل بسیج در ۵ آذر صادر شد، قبل از اینکه جنگ تحمیلی شروع شده باشد بسیج ابتدا بر اساس نیازی که انقلاب داشت امنیت شهرها و محلات را برقرار کرد و با شروع جنگ تحمیلی بسیج برای دفاع از کیان اسلامی انقلاب اسلامی نظام جمهوری اسلامی عازم جبهه های حق علیه باطل شد و یک بار دیگر وظیفه انقلابی خود را انجام داد و دفع تجاوز دشمن کرد.

وی اظهار داشت: بسیج در تمام عرصه هایی که انقلاب و نظام نیاز داشت حضور پیدا کرده و عرصه های مختلف علمی فرهنگی امنیتی دفاعی توسعه و پیشرفت محرومیت زدایی اقتصادی همه زمینه هایی که مورد نیاز بود وارد شد، چون بسیج از متن جامعه بود و برخواسته از متن جامعه بود خدمت و برای مردم و نظام اسلامی کرده است.

جانشین فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) تصریح کرد: امروز در آستانه هفته بسیج ستاد هفته بسیج در سپاه حضرت عباس علیه السلام تشکیل شد برنامه‌های این هفته یک بار دیگر مرور شده تا ان شاءالله با انسجام بیشتری برنامه‌های هفته بسیج در استان اردبیل اجرا شود امسال هفته بسیج از ۲۹ آبان ماه تا ۵ آذر با شعار "بسیج مظهر مردمسالاری دینی" برنامه های خواهد داشت و برنامه های متنوعی بر اساس عرصه های خدمت که بسیج برای مردم و نظام اسلامی انجام داده است خواهد بود.

مستعد ادامه داد: تجمع بزرگ بسیجیان در ۵ آذر همزمان با سالروز تشکیل بسیج با عنوان "شکوه مقاومت" برگزار خواهد شد و اعزام تیم های پزشکی و گروه های جهادی به مناطق محروم از جمله برنامه‌های هستند که در هفته بسیج اجرا خواهد شد.

وی همچنین به سایر برنامه های این هفته در استان اشاره کرد و گفت: بحث انقلابیون جوان در مجموعه بسیج دانشجویی همایش طلایه داران هجرت، اردوهای جهادی و یادواره‌های شهدا و تجلیل از مقام رزمندگان بسیج کلیه مواردی که در این رسالت و عرصه‌های خدمت بسیج می باشد برنامه‌های متنوعی در نقاط مختلف برگزار خواهد شد.


مستعد این رسالت ها را  وسیله ای برای انسجام بسیجیان عنوان داشت و بیان کرد: بسیجیان با حضور خود پشتیبان ولایت و پشتیبان نظام و انقلاب اسلامی هستند.

وی بیان کرد: امروز می‌بینیم بالاترین قدرت دفاعی در منطقه الگو گرفته از بسیج تشکیل یافته است و این شکل دفاعی جوابگوی تجاوزات دشمن است و با وجود این بسیجیان عزیز هیچ دشمنی نمی تواند چشم طمع به مملکت اسلامی و نظام اسلامی داشته باشد و انشاالله همه ما بتوانیم به عنوان یک بسیجی خدمتگزار صادقی برای نظام اسلامی باشیم.

بالاترین قدرت نظامی در منطقه الگو گرفته از بسیج است

حجت الاسلام میثم فیاضی مسئول نمیاندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس (ع) در این جلسه گفت: محورترین عنصر مقاومت حشت الشعبی، بسیج، نبرد مردمی و مقاومت اسلامی از اثر گذاری خاصی برخوردار هستند و در مقابل توطئه های دشمنان ایستادگی کرده اند. امروز عربستان تبدیل به بزرگترین توطئه گر شده است و با توطئه گری های خود با ظهور داعش و تفرقه در خاورمیانه شده اما با وجود قاسم سلیمانی ها اجازه نا امنی به قدرت های حکومتی نخواهیم داد.

فیاضی اظهارت داشت: بسیج امروز فرهنگ مقاومت و ایستادگی را در منطقه ایجاد کرده و ترویج می دهد و مقابل تمامی توطئه های دشمنان در خاورمیانه ایستاده است و امروز ایجاد انگیزه برای بسیجیان از مهمترین برنامه بسیج است تا در پایگاه ها و صحنه های جامعه به خوبی عمل کنند.

بالاترین قدرت نظامی در منطقه الگو گرفته از بسیج است

سردار جلیل بابازده فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) در این جلسه تصریح کرد، حرکت بسیج یک حرکت جهانی است که حساسیت دشمنان را برانگیخته است و ترس دشمنان امروز از جبهه مقاومت اسلامی، حزب الله، حشت الشعبی و نیروهای انثار الله است.

بابازده رعایت فرامین رهبر انقلاب را یک وظیفه انقلابی دانسته و بسیجیان را سفارش عمل به این فرامین نمود.

جلسه شورای جهاد فرهنگی با محوریت هفته بسیج با حضور فرماندهان نواحی شهرستان های استان اردبیل در سپاه حضرت عباس (ع) برگزار شد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar