سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۴۷۰۱۰
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۶- ۱۶: ۰۹
یک بانوی کارآفرین بسیجی در گفتگو با بسیج:
فاطمه نوروزی گفت: تامین مالی هم نیاز به ضامن معتبر دارد که فارغ التحصیلان کشاورزی فاقد چنین گزینه ای هستند و لذا ضامن معتبر یکی از موانع مهم در دریافت تسهیلات کشاورزی است.

فاطمه نوروزی کارشناس ارشد بسیجی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، اظهارداشت: هزینه مالی اجرای طرح های تولیدی، تامین مالی و استفاده از تسهیلات امری مهم است که در اشکال متعددی ایجاد می شود این در حالی است که اکثریت فارغ التحصیلان قادر نیستند که تسهیلات مالی را دریافت کنند.

وی با بیان اینکه  تسهیلات نقش اساسی در اجرایی کردن تولید دارد افزود: فارغ التحصیلان کشاورزی برای اینکه  بتوانند در فعالیت تولیدی ورود پیدا کنند  نیاز دارند که جریان سرمایه ای شکل بگبرد که بتواند محیطی امن و مناسب را فراهم کند و علاوه بر فعالیت تولیدی بتواند اصل آورده خود و سود آن را نیز در اختیار داشته باشند.

این  بانوی بسیجی در ادامه افزود: تامین مالی هم نیاز به ضامن معتبر دارد که فارغ التحصیلان کشاورزی فاقد چنین گزینه ای هستند و لذا ضامن معتبر یکی از موانع مهم در دریافت تسهیلات کشاورزی است.

نوروزی خاطرنشان کرد:  تسهیلات باید بتواند امنیت اقتصادی، حقوقی را برای دریافت کنندگانن فراهم کند.

وی در خاتمه افزود:  دولت باید روش و شیوه متفاوتی را برای فارغ التحصیلان کشاورزی ایجاد کند تا بتوانند در جهت مسیر پیشرفت اقتصادی کشورمان موثر واقع شوند تامین سرمایه و ضامن عامل تعیین کننده در فعالیت اقتصادی و تولیدی است که مورد نیاز دانش آموختگان کشاورزی می باشد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar