سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۴۷۵۲۱
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۶- ۱۰: ۰۹
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس در گفتگو با «بسیج»:
افضلی گفت: قطعا نقض قانون انتزاع و واگذاری ریاست کارگروه گندم، آرد و نان به وزیر صنعت، معدن و تجارت کار درستی نیست.

نظر افضلی، عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزای بسیج، با اشاره به نقض قانون انتزاع از سوی دولت  و واگذاری ریاست کارگروه گندم، آرد و نان به وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت:قطعا نقض قانون انتزاع و واگذاری ریاست کارگروه گندم، آرد و نان به وزیر صنعت، معدن و تجارت کار درستی نیست و برای من هم مشخص نیست که چطور دولت چنین حکمی را صادر کرده است.

وی با اشاره به نقض قانون انتزاع و پیگیری مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: انشالله هفته آینده جلسه کمیسیون کشاورزی مجلس برگزار می شود و این موضوع را با قانون تصویبی تطبیق خواهیم داد.

افضلی تصریح کرد: اخیرا هم کمیسیون با این موضوع مخالفت کرد تا دوباره تجمیع شود و این موضوع به صحن علنی مجلس هم نرسیده و ما هنوز نمی دادیم چطور دولت دست به چنین اقدامی زده است.نقض قانون انتزاع پیامدهای خوبی نخواهد داشت برهمین اساس ما اعتقاد داریم که یک مجموعه باید بحث تولید، مصرف و به قول معروف صفر تا صد یک چیز را برعهده بگیرد،لذا اگر در خصوص مسائل کشاورزی تنها وزارت کشاورزی نظر دهد تمام جوانب آن را در نظر خواهد گرفت و با این رویه نه تولید کننده و نه مصرف کننده ضرر خواهد کرد.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی  خاطرنشان کرد: اما وقتی اجرا احکام و قوانین توسط دو وزارت خانه صورت بگیرد به علت هدم اطلاع از جزییات و زیرمجموعه های خود طرح هایی را اجرا می کنند که بر هم اثر می گذارد و به طور کل نقض قانون انتزاع یعنی ضربه به تولید کشور و اصلا هدف از انتزاع و تجمیع امور به دست وزارت کشاورزی برای حمایت از تولیدکننده و مصرف کننده بوده است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar