سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۸۹۴۸۲۲۰
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۶- ۲۸: ۰۰
مسؤول سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی:
مسؤول سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی گفت: دومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در خراسان رضوی برگزار می‌شود.
به گزارش خبرگزاری بسیج از خراسان رضوی، عباس محمدیان با اعلام خبر برگزاری «جشنواره رسانه‌ای ابوذر» در خراسان رضوی، اظهار کرد: گسترش جوامع بشری و نیاز روزافزون به دستیابی به اطلاعات تازه، شاهد ظهور رسانه‌های مختلف و متنوع و در قالب‌های گوناگون بودیم که هرکدام، به شکلی نیاز مخاطب را مرتفع می‌کرد.

وی ادامه داد: در کنار رشد رسانه‌ها به لحاظ کیفی و کمی، برتری با رسانه‌هایی بود که از توان تولید محتوای جذاب و مورد اقبال جامعه برخوردار بودند که این مهم جز با تربیت و به‌کارگیری نیرو‌های حرفه‌ای و کارآزموده میسر نمی‌شود.

مسؤول سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی با اشاره به جایگاه خبرنگار و ارزش قلم او، یادآور شد: ازاین‌رو، اهمیت پرورش چنین نیرو‌هایی در فضای گسترده و بدون مرز خبری و رسانه‌ای، آنجا نمایان می‌شود که شاهد دگرگونی در ارزش‌های خبری و انسانی و گاه تبدیل ضد ارزش‌ها به ارزش هستیم.

وی اضافه کرد: امروز شاهد هجمه همه‌جانبه دشمن به ارزش‌های ملی، اخلاقی، فرهنگی و اعتقادی جمهوری اسلامی هستیم که هدفی جز تغییر در سبک زندگی، سبک دین‌داری و در نهایت، براندازی نظام مقدس اسلامی ندارد؛ آنان برای دستیابی به این هدف راه‌های مختلفی را آزموده‌اند و تحقق آن را تنها در نفوذ رسانه‌ای یافتند.

محمدیان با تأکید بر این‌که جبهه رسانه‌ای انقلاب نباید اجازه تحقق اهداف دشمن را بدهد، بیان کرد: شکل‌گیری جبهه رسانه‌ای انقلاب که در خط مقدم جنگ نرم حضور دارند، نقطه عطفی در مقابله با اهداف دشمن به شمار می‌رود که تقویت این جبهه و گسترش آن، می‌تواند کلیدواژه شکست اهداف دشمن باشد.

وی خاطرنشان کرد: در این راستا، جشنواره رسانه‌ای ابوذر با هدف شناسایی توانایی و توانمندسازی خبرنگاران استان، تقویت روحیه خودباوری، ارتقای دانش و سواد رسانه‌ای، ایجاد هم‌افزایی و ارتباط بین اصحاب رسانه استان و تلاش برای ارتقای جایگاه قلم در استان برگزار می‌شود.

مسؤول سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی اظهار کرد: فراخوان این جشنواره از روز شنبه ۲۷ آبان ماه در محور‌های مختلف منتشر می‌شود که خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای خراسان رضوی می‌توانند در مدت مشخص شده، آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

وی ادامه داد: پس از بررسی و داوری آثار دریافت شده، در روز هفتم دی‌ماه ۹۶، آثار برتر در هر محور معرفی و جایزه ویژه جشنواره ابوذر به آنان اهدا خواهد شد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar