سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۴۹۰۵۱
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۶- ۱۶: ۱۱
گزارش تصویری/
این برنامه با حضور جمعی از سران معتمدین و متنفذین بسیج عشایری استان و تعدادی از مسئولین ادارات و دستگاههای عشایری استان و سخنرانی سردار فرمانده سپاه استان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار بسیج عشایری خبرگزاری بسیج، در آستانه فرا رسیدن هفته مبارک بسیج، مجمع عالی بسیج عشایری استان چهارمحال و بختیاری با حضور جمعی از سران معتمدین و متنفذین بسیج عشایری از سراسر استان و تعدادی از مسئولین ادارات و دستگاههای عشایری استان و سخنرانی سردار فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع)استان برگزار شد.

 

در این نشست صمیمی ابتدا "کریمی" فرمانده ناحیه بسیج عشایری استان ضمن خیرمقدم گویی به حضار و ارائه کوتاه گزارشی از برنامه های مجمع سین اجرایی برنامه مجمع را ارائه نمود.

 

در ادامه "مهندس فتاحی" رئیس مجمع عالی بسیج عشایر استان ضمن ارائه گزارش جامعی از برنامه های اجرایی مجمع و همچنین اقدامات انجام شده توسط کارگروه های چهارگانه مجمع اهم مشکلات و موانع موجود در بین جامعه عشایری استان را مطرح کرد.

 

همچنین " سردار اکبری" فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم (ع) استان ضمن خیرمقدم گویی به سران و معتمدین عشایر حاضر در جلسه به نقش و جایگاه خطیر عشایر در کشور و همچنین منویات و تاکیدات امامین انقلاب در خصوص جامعه عشایری کشور به عنوان یک ظرفیت عظیم امنیتی، اقتصادی و... پرداخت و عشایر را به عنوان یک ذخیره پایان ناپذیر برای نظام و انقلاب دانست و مسئولین را به لزوم توجه بیشتر به این قشر زحمتکش و تلاشگر دعوت نمود.

 

در ادامه هر کدام از مسئولین کارگروه های چهارگانه (فرهنگی اجتماعی- امنیتی و دفاعی-تعلیم و تربیت-سازندگی و اقتصاد مقاومتی) به بیان عملکرد دستاوردها و مشکلات و موانع موجود در حوزه وظایف خود پرداختند.

 

همچنین تعدادی از مسئولین ادارات مربوط به عشایری استان از جمله مدیرکل دامپزشکی استان، مدیرکل امورعشایر استان و اداره آموزش و پرورش عشایری استان به بیان عملکردهای خود در مناطق عشایری استان پرداختند.

 

در پایان جمع بندی از جلسه توسط سردار اکبری انجام شد و بیانیه پایانی مجمع در شش بند توسط رئیس مجمع بسیج عشایری استان قرائت و مورد تایید حضار قرار گرفت.

 

انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: