سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۴۹۰۶۴
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۶- ۴۳: ۱۱
معاون فرهنگی سپاه حضرت نبی اکرم(ص):
معاون فرهنگی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: سپاه برای جلوگیری از آسیب‌های روانی برنامه های فرهنگی را برای کودکان مناطق زلزله زده برگزار می‌کند.

سرهنگ بهرام میرزایی در گفتگو با خبرگزاری بسیج از کرمانشاه،  از برگزاری برنامه‌های فرهنگی برای کودکان مناطق زلزله زده استان کرمانشاه خبر داد و اظهار داشت: یکی از آسیب‌های جدّی که برای افراد زلزله زده ایجاد می‌شود، آسیب های روانی است که این موضوع کمتر از آسیب‌های جسمانی نیست.

 

وی با اشاره به اینکه سپاه حضرت نبی اکرم(ص) اقدام به برگزاری برنامه های فرهنگی برای کودکان مناطق زلزله زده کرده است، افزود: برگزاری برنامه‌هایی که به نوعی بتواند روحیه کودکان این منطقه را بهتر کند، در دستور کار سپاه قرار دارد.

 

 

معاون فرهنگی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه تصریح کرد: این برنامه‌های خاص به صورت ویژه برای کودکان برنامه ریزی شده است.

 

 سرهنگ میرزایی افزود: جلوگیری از ایجاد آسیب‌های روانی در کودکان، از مشکلاتی که برای این کودکان ممکن است در آینده ایجاد شود، جلوگیری می‌کند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: