سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۴۹۱۳۵
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۶- ۵۴: ۰۶
یکی از فرماندهان شهرستان درمیان در گفتگو با «بسیج» مطرح کرد:
فاطمه علی پور با بیان اینکه  اعطای نشان اقتصاد مقاومتی به اشخاص دارای خدمات برجسته در این زمینه موثر است افزود: دولت مکلف است که سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی را تحقق بخشد.

فاطمه علی پور یکی از فرماندهان شهرستان درمیان استان خراسان جنوبی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، اظهارداشت: تقویت فرهنگ جهادی در ایجاد ارزش افزوده موثر است چراکه می تواند تولید ثروت، بهره وری ، کارافرینی، سرمایه گذاری و اشتغالزایی را در برداشته باشد.

وی با بیان اینکه  اعطای نشان اقتصاد مقاومتی به اشخاص دارای خدمات برجسته در این زمینه موثر است افزود: دولت مکلف است که سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی را تحقق بخشد از اینرو باید بتواند هماهنگ سازی لازم بین ارگان ها را ایجاد کرده و از سوی دیگر از ظرفیت بسیج، نیروهای بسیج و بسیج همه امکانات اقدامات لازم را انجام دهد.

این  فرمانده بسیجی در ادامه افزود: بسیج می تواند ابعاد اقتصاد مقاومتی را تبیین کرده و در محیط های علمی، آموزشی و رسانه ای گفتمان سازی درباره اقتصاد مقاومتی را انجام دهد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar