سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۴۹۲۰۴
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۶- ۰۰: ۰۸
یک مخترع بسیجی در گفتگو با«بسیج»:
نخبه بسیجی بیان کرد: اگر مسئولان به فرمایشات رهبری در رابطه با نخبگان عمل کنند و به معنای واقعی نخبه باور و نخبه پرور شوند وضعیت نخبگان کشور و رشد علمی بسیار خوب خواهد شد.

ناصر جعفری مخترع و نخبه بسیجی در گفتگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری بسیج در رابطه با تاکیدات مقام معظم رهبری بر نخبه باوری مسئولان و افزایش سرعت پیشرفت علمی کشور که چندی پیش در دیدار نخبگان با ایشان صورت گرفت اظهار داشت: اگر مسئولان به فرمایشات رهبری در این زمینه عمل کنند و به معنای واقعی نخبه باور و نخبه پرور شوند وضعیت نخبگان کشور و رشد علمی بسیار خوب خواهد شد.

 وی با بیان این مطلب افزود: نخبه باوری مسئولان باعث می شود انگیزه ما مخترعان و مبتکران افزایش یابد و تولید انبوه و  افزایش ایده ها را شاهد خواهیم بود.

این نخبه بسیجی خاطرنشان کرد: ما توانایی های علمی بسیار زیادی داریم بنده به عنوان یک مخترع ایرانی بسیجی ایده های زیادی دارم که اگر مسئولان حمایت کنند احساس می کنم برای کشور مفید هستم و ایده های بیشتری را دنبال خواهم کرد.

جعفری تصریح کرد: متاسفانه کسی حمایت نمی کند و ما نخبگان هم معمولاً سردر گم می شویم بنده برای یکی از اخترعاتم خانه خود را فروختم. امیدوارم یک فضایی در دانشگاه ها ایجاد شود که به ما نخبگان بیشتر اهمیت داده شود و حداقل مسئولان سنگ اندازی نکنند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar