سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۵۰۱۵۶
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۶- ۱۶: ۰۶
نماینده مردم نیشابور در مجلس در گفتگو با «بسیج»:
هاجر چنارانی با بیان اینکه  اقتصاد سرمایه داری از صلاحیت لازم برخوردار نبوده است افزود: اقتصاد سرمایه داری قابل قبول نیست و بسیج اقتصاد مقاومتی را تایید می کند.

هاجر چنارانی نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، اظهار داشت: روح نظام اقتصاد مقاومتی از مولفه هایی همچون استفاده حداکثری از منابع و امکانات، پرهیز از هرج و مرج، در نظر گرفتن رفاه نسبی برای مردم فقیر، توسعه تعاونگرایی بوده است.

وی با بیان اینکه  اقتصاد سرمایه داری از صلاحیت لازم برخوردار نبوده است افزود: برنامه هایی که در اقتصاد سرمایه داری به اشتراک گذاشته شده است سقوط کردنی است این در حالی است که اقتصاد سرمایه داری قابل قبول نیست و بسیج اقتصاد مقاومتی را تایید می کند.

چنارانی خاطر نشان کرد: بسیج مجموعه ای است که متشکل از اصناف مختلف اقتصادی را هم در بردارد و بسیج به سود مصلحت عمومی حرکت می کند از اینرو رفاه اقتصادی را توام با حفظ و رعایت ارزش انسانی اعم از محرومیت زدایی، مشارکت مردمی و سازندگی در نظر داشته است.

نماینده مردم نیشابور در پایان افزود:بسیج می تواند بخش وسیع از ناکارآمدی های اقتصادی را جلوگری کند و از ایجاد ثروت در بخش خصوصی ممانعت کرده و مشارکت مردمی را گسترش دهد

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar