سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۵۰۲۰۹
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۶- ۱۸: ۲۰
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب:
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب گفت: دشمن با استفاده از فضای مجازی می خواهد تا فرهنگ خود را جایگزین فرهنگ اسلامی ما کند و برای این کار نیز تلاش کرده و هزینه می کند.

به گزارش خبرگزاری بسیج آذربایجان غربی، سرهنگ پاسدار جواد مولودی، امروز در جمع دانش آموزان بسیجی میاندوآب در دوره طرح ولایت، با تاکید بر اینکه دانش آموزان باید  برای تحقق آرمان های شهدا تلاش کنند، اظهار کرد: دانش آموزان باید در وصیت نامه و زندگی نامه شهدا مطالعه کرده و آن را در زندگی خویش بکار بگیرند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب با بیان اینکه امروز دشمن از طریق جنگ نرم و تهاجم فرهنگی وارد میدان شده و می خواهد اهداف و توطئه های خود را عملی کند، افزود: امروز دشمنان از  فضای مجازی به عنوان بستری برای دست یابی به اهداف خود استفاده می کنند، بنابراین مهم و ضروری است تا در ورود و استفاده از این فضا هوشیار و بصیر بود.

وی گفت: دشمن جوانان و مردم ما را دوست ندارد بلکه با استفاده از فضای مجازی می خواهد تا فرهنگ خود را جایگزین فرهنگ اسلامی ما کند و برای این کار نیز تلاش کرده و هزینه می کند.

مولودی تصریح کرد: باید در مقابله با توطئه های دشمنان؛ بصیر و هوشیار بوده و قدرت تشخیص داشت و این را در نظر گرفت که الگوهایی که در فضای مجازی مطرح می شوند، نمی توانند برای ما الگو باشند، بلکه الگوی ما شهدا هستند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب با بیان اینکه وظیفه و نقش دانش آموزان بسیجی در انتقال فرهنگ ایثار و شهادت مهم و تاثیرگذار است، گفت: دانش آموزان باید گذشته را شناخته و امروز به وظیفه خود عمل کنند و این را بدانند که وظیفه آنها بسیار مهم و ارزشمند است.

مولودی با اشاره به اینکه دشمنان نمی خواهند تا دانش آموزان ما انقلابی تربیت شوند، اظهار کرد: باید تانک های مجازی دشمنان را خنثی و آنها را زمین گیر کرد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar