سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۵۰۲۸۰
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۳۹۶- ۵۵: ۰۶
نماینده سابق مجلس در گفتگو با بسیج مطرح کرد
علیرضا خسروی گفت: بسیج توانسته مردم را به فعالیت های اقتصادی اعم از تولیدی و خدماتی وارد کند این مشارکت و واگذاری مردمی به منظور سپردن اموری است که دخالت دولت در آن بخش ها توجیهی ندارد.

علیرضا خسروی نماینده سابق مجلس در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، اظهار داشت: بسیج توانسته مردم را به فعالیت های اقتصادی اعم از تولیدی و خدماتی وارد کند این مشارکت و واگذاری مردمی به منظور سپردن اموری است که دخالت دولت در آن بخش ها توجیهی ندارد.

وی با بیان اینکه تا جایی که امکان دارد دولت باید از برعهده گرفتن امور اجرایی و اقتصادی پرهیز کند افزود: در جاهایی دولت می تواند دخالت داشته باشد که از توجیه فنی و اقتصادی برخوردار باشد.

وی در ادامه افزود: زمانی که تخصیص کالاها و خدمات توسط یک بازار آزاد کارآمد نیست در این صورت است که لزوم دخالت دولت توجیه می شود.

خسروی خاطر نشان کرد: بسیج در نقاط مختلف روستایی و شهری توانسته مشارکت مردم در اقتصاد را بیش از پیش رشد و رونق دهد. این در حالی است که نقش بسیج در اقتصاد در راستای این است که بتواند با برنامه ریزی درست، ثروت کم را افزایش دهد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar