سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۵۱۵۵۲
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۶- ۱۷: ۱۵
در کارگاه آسیب شناسی فضای مجازی عنوان شد؛
مسئول حوزه خواهران شهرستان قصرقند گفت: فضای مجازی به دلیل ماهیت خاصی که دارد میتوان موجب بروز حوادثی جدی در زندگی زنان و دخترانی شود که در این فضا حضور دارند .
به گزارش خبرنگار بسیج از سرباز، کارگاه آموزشی آسیب‌ها و تهدیدات فضای مجازی با حضور زنان و دختران بسیجی شهرستان قصرقند برگزار شد.

مسئول حوزه خواهران شهرستان قصرقند در این کارگاه با اشاره به اینکه فضای مجازی سنگر جدید دفاع از انقلاب است، اظهار داشت: امروزه استکبار جهانی با استفاده از فضای مجازی و نرم افزارهای، چون تلگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی به دنبال نابودی بنیان‌های خانوادگی و دین زدایی از جوامع مسلمان است.

وی افزود: تبلیغ زندگی غربی و رواج بی بندوباری یکی از آسیب‌هایی است که حضور بدون مرز در این فضا برای کاربران خود به ارمغان خواهد آورد.

دانشور با تاکید بر اینکه بانوان آسیب پذیرترین قشر جامعه هستند، بیان کرد: فضای مجازی به دلیل ماهیت خاصی که دارد میتوان موجب بروز حوادثی جدی در زندگی زنان و دخترانی شود که در این فضا حضور دارند.

وی ادامه داد: مادران باید به صورت ویژه مواظب فرزندان خود بوده و خطرات این فضا را به آنان گوش زد کنند
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar