سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۵۱۷۸۶
تاریخ انتشار: ۰۲ آذر ۱۳۹۶- ۰۷: ۰۸
امام جمعه شبستر:
امام جمعه شبستر بسیج را حقیقتی وصف ناپذیر و فراتر از زمان و مکان توصیف کرد و همه امدادها و نصرت های غیبی الهی در مسیر پیشرفت انقلاب اسلامی ایران را به برکت وجود سنگر مقدس بسیج دانست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربیجان شرقی، حجت الاسلام محمد زاده گفت: امروز بسیج دهها میلیونی در سایه عنایت خدا و به برکت خون شهیدان افق های روشنی را در مسیر پیشرفت و حرکت انقلاب اسلامی به قله کمال و ترقی ترسیم کرده و دنیای استکبار را به چالش کشانده است.
وی افزود: امروز به برکت بسیج امدادهای غیبی الهی همواره پشت سر انقلاب اسلامی است بنابراین استکبار جهانی همواره در کمین است تا در مسیر پیشرفت انقلاب اسلامی ایران فتنه های پیچیده و منحرف کننده و تاثیر گذار قرار دهد.

مسیر پیشرفت انقلاب به برکت وجود سنگر بسیج است
حجت الاسلام محمد زاده بر ارتباط عمیق قلبی و معرفتی با معارف اسلامی و دشمن شناسی و دشمن ستیزی وسیع و افزایش بصیرت دینی و انقلابی برای خنثی سازی و بی اثر نمودن نقشه های دشمن تاکید کرد.
امام جمعه شبستر اضافه کرد: ثمرات بسیج در طول عمر با برکت انقلاب اسلامی ایران همواره مشهود است و همیشه بسیج فتنه های پیچیده دشمن را نقش بر آب کرده است.

مسیر پیشرفت انقلاب به برکت وجود سنگر بسیج است

وی نابودی جرثومه پلید و خبیث داعش در ابوکمال به همت رزمندگان جبهه مقاومت را حرکتی غرور آفرین و امیدافزا دانست و اظهارداشت: همه حرکت های آزادیخواه و نهضت های آزادی بخش در کشورهای لبنان و سوریه و عراق و افغانستان و پاکستان به برکت شجره طیبه بسیج و فصلی جدید در مسیر صدور انقلاب اسلامی ایران به عالم است و انشالله در آینده ای نزدیک شاهد شکوفایی و به ثمر نشستن کامل شجره طیبه بسیج در سراسر جهان خواهیم بود.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar