سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۵۲۱۰۹
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۶- ۱۷: ۰۵
یک فعال بسیجی در گفتگو با «بسیج»:
کامل یعقوبی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی جز با تکیه بر خلاقیت و نوآوری در ابعاد فردی و سازمانی میسر نمی شود افزود: ایجاد ثروت نقش موثری در توسعه و پیشرفت اقتصادی دارد.

کامل یعقوبی فعال بسیجی و اقتصادی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاریی بسیج، اظهار داشت: اشتغال، تولید و کارآفرینی و تولید ثروت از جمله اهداف اقتصاد مقاومتی است که دستاوردهای حاصله کوتاه ترین راه برای نیل به پیشرفت و توسعه اقتصادی پایدار است.

وی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی جز با تکیه بر خلاقیت و نواوری در ابعاد فردی و سازمانی میسر نمی شود افزود: ایجاد ثروت نقش موثری در توسعه و پیشرفت اقتصادی دارد این در حالی است که حرکت از اقتصاد ملی را به سمت اقتصاد جهانی را میسر می سازد.

وی در ادامه افزود: اقتصاد مقاومتی اقتصادی است که بتواند در شرایط تحریم و تهدید کارآمد و پویا عمل کند و با هر گونه وابستگی اقتصادی به مقابله برخیزد.

یعقوبی در خاتمه افزود: از طریق اقتصاد مقاومتی می توان به سطوح بالای رشد توسعه اقتصادی دست یافت. از اینرو اضافه شدن پسوند مقاومتی به کلمه اقتصاد موجب تغییر ماهیت اقتصاد نیست چراکه قواعد حاکم بر اقتصاد ثابت است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar