سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۵۲۳۱۵
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۶- ۰۵: ۰۸
فرمانده سپاه شبستر:
فرمانده سپاه شبستر در یادواره شهدای روستای علیشاه گفت: خمیرمایه و جوهره اصلی نظام انقلاب اسلامی ایران بر مبنای فرهنگ اسلامی است بنابراین تفکر ناب اسلامی برای همیشه در مقابل استکبار جهانی ایستاده و به هیچ عنوان اهل معامله نبوده و تساهل و تسامح نخواهد کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، محمد رضایی یکی از مولفه های اصلی دشمن و ایادی استکبار را حذف دین از سیاست دانست و گفت: ایران قدرتمند اسلامی مانند دیگر قدرت های نوظهور منطقه که با آمریکا  سروسری داشته و اهل معامله بودند و در بزنگاه های راهبردی و سیاسی ازاهداف خودشان کوتاه آمدند نیست، بلکه تفکر انقلاب اسلامی تنها تفکری است که در برابر استکبار جهانی قد علم کرده و به برکت خون شهدا و پایمردی و ایستادگی  رزمندگان جبهه مقاومت وارد حذف رقیب در میدان های متعدد شده و همه معادلات پوشالی دشمنان انقلاب را نقش برآب کرده است.

 وی  تفکر بسیج را برگرفته از مکتب و رسالت انبیا عنوان  و بیان کرد: انشاالله در آینده ای نزدیک نهضت های آزادیبخش و بیدار منطقه به تاسی از تفکر پهناور بسیج استکبار جهانی را به خاک مذلت خواهد نشاند. 

محمدی در بخش دیگری ازسخنان خود خاطرنشان کرد: امريكا تلاش دارد تا شكل خاصي از معادله قدرت را در منطقه ايجاد کند كه به‌ موجب آن ايران در وضعيت مهار و كنترل قرار گيرد. براي كنترل ايران از ساز و كارهايي همانند حمايت از گروه‌هاي هويتي، ارتقای قدرت نظامي و راهبردي كشورهاي رقيب منطقه‌اي و محدودسازي بين‌المللي استفاده كرده است.

 رضایی افزود: ايران اسلامی هرگونه قدرت‌سازي را براي تحقق اهدافي از جمله امنيت، موازنه و ثبات منطقه‌اي به انجام مي‌رساند و ايالات متحده درصدد كاهش قدرت ايران، جبهه مقاومت و نيروهاي سياسي است .

وی اضافه کرد: از زمانی که تفکر بسیج در منطقه صادرشده برای دشمن ایجاد هزینه کرده و از منطقه فراری داده است بنابراین دشمن سیاست تغییر رفتار و باورها را برای براندازی و استحاله نظام مدنظر قراداده است که داشتن بصیرت و معرفت از مولفه های اساسی مقابله با تهدیدات نرم دشمن در میدانهای متعدد فرهنگی است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: