سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۵۲۴۱۷
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۶- ۵۷: ۱۰
مسئول بسیج جامعه زنان سپاه حضرت نبی اکرم(ص):
مسئول بسیج جامعه زنان سپاه حضرت نبی اکرم(ص) گفت: بسیج چند رسالت مهم و وظیفه اساسی برعهده دارد که حراست و حفاظت از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی، نخستین وظیفه بسیج است.

فرشته همتی مسئول بسیج جامعه زنان  سپاه حضرت نبی اکرم(ص)  در گفتگو با خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، ضمن عرض تسلیت و تعزیت به مردم غیور استان کرمانشاه ، به ویژه بازماندگان معظّم، غفران واسعه الهی را برای درگذشتگان این اتفاق ناگوار، خواستارشد واظهار داشت: بسیج جامعه زنان استان کرمانشاه هم قدم با مردم در جهت یاری به زلزله زدگان بسیج شده و از هیچ اقدام کمکی فروگذار نخواهد بود و از همدردی و حمایت استانهای دیگر کشور کمال تشکر را دارد.

 

وی با یاد آوری فرمایش حضرت امام خمینی (ره) که بسیجی یعنی متن مردم، آن مردمی که می توان امید دفاع از انقلاب را از آنها داشت. بسیج یک فرهنگ و یک حرکت فرهنگی است، بسیجی بلند همت است و خواسته او برای اعتلای کشور است، فرهنگ بسیجی ترکیبی است از ایمان عمیق، تلاش مخلصانه، هوشیاری، گذشت و ایثار است افزود: حرکت کمک رسانی و امداد صورت گرفته به غرب کشور بیانگر وجود فرهنگ بسیجی در میان تمام مردم ایران است.

 

همتی بسیجی بودن را افتخار دانست و ادامه داد: بسیج چند رسالت مهم و ظیفه اساسی برعهده دارد که حراست  و حفاظت از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی ، نخستین وظیفه بسیج است و حضور همیشگی در صحنه در جهت حمایت از مردم را وظیفه دیگر آن دانست.

 

این مسئول  با بیان اینکه هر روز و هر هفته ازآن بسیج است چون بسیج همیشه در صحنه، خاری بر چشم طمع دشمنان و جهان خواران است و اظهار داشت:هر روزه شاهد این هستیم که انقلاب با کینه و توطئه های زیاد دشمن های روبروست که از هیچ عملی  برای آسیب و تهدید فروگذارنیستندپس ایران اسلامی به محافظت نیازدارد و تنها جایی که قادر است این نقش را ایفا کند بسیج است.

 

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar