سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۸۹۵۵۹۸۵
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۶- ۴۳: ۰۸
آیت الله محسن اراکی، دبیرکل مجمع جهانی تقریب پیرامون اوضاع بحرین و رفتار ظالمانه حکومت بحرین با رهبر مردم بحرین آیت الله شیخ عیسی قاسم بیانیه ای منتشر کرد.

به گزارش خبرگزاری بسیج، آیت الله محسن اراکی، دبیرکل مجمع جهانی تقریب پیرامون اوضاع بحرین و رفتار ظالمانه حکومت بحرین با رهبر مردم بحرین آیت الله شیخ عیسی قاسم بیانیه ای منتشر کرد. متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

رسانه ها از وخامت حال عمومی حضرت آیت الله شیخ عیسی قاسم رهبر جنبش مردمی بحرین خبر می‌دهند، انتشار چنین اخباری موجب نگرانی ملت‌های مسلمان و رهبران اسلامی شده است.
از این رو ما نیز ضمن درخواست از حکومت بحرین برای پایان دادن فوری به حصر ایشان، مسئولیت هرگونه آسیب رسیدن به آیت الله عیسی قاسم را متوجه حکومت بحرین می‌دانیم و توصیه می‌کنیم حکومت بحرین به خواست و مطالبات مردم مظلوم این کشور گوش فرا دهد و ضمن رعایت عدالت از اقدامات خشن و ظالمانه در برخورد با رهبران ملت استوار و اصیل بحرین دست بردارد .

ما تأکید می کنیم که وعده خدا حق است و خداوند خلف وعده نمی‌کند؛ چرا که خداوند سبحان می‌فرماید: «قطعا ما ظالمان را هلاک خواهیم کرد». به حکومت بحرین توصیه می کنیم که از سرنوشت طاغوت‌های معاصر مانند صدام و قبل از آن شاه ایران و دیگر طاغوت‌هایی که خبر سقوط و زوالشان بعید نیست عبرت بگیرد .
از خداوند برای ملت بحرین آزادی و رفاه و صلح و خیر مسألت داریم.

محسن اراکی
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی
نهم ربیع الاول ۱۴۳۹ هجری قمری

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar