سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۵۶۰۵۲
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۶- ۴۳: ۰۹
مسئول بسیج ورزشکاران در گفتگو با«بسیج»مطرح کرد
سردار آذرنوش گفت: در حال حاضر ما با چالش های بسیار جدی در حوزه فرهنگی و اجتماعی مواجهیم و بسیج این ظرفیت را دارد که با  چالش ها و آسیب های جامعه مقابله کند که مسئولان باید از این ظرفیت عظیم استفاده کنند.

سردار داود آذرنوش مسئول سازمان بسیج جامعه ورزشکاران در گفتگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری بسیج در رابطه با توانمندی و نقش آفرینی بسیج در رفع معضلات فرهنگی و تعالی فرهنگ اجتماعی اظهار داشت: بسیج که از سوی امام خمینی(ره) بنیانگذاری شد مجموعه فرهنگی اجتماعی اقصادی و همه بعدی است.

وی افزود: بسیج می تواند به همه عرصه های جامعه ورود و مشکلات را حل کند چراکه ماموریت بسیج خدمت گزاری به مردم در حوزه های مختلف است.

مسئول سازمان بسیج جامعه ورزشکاران کشور خاطرنشان کرد: به دلیل اینکه بسیج یک نیروی کاملا مردمی است و این مردم هستند که اعضاء بسیج را تشکیل داده اند بنابراین درک بهتری از واقعیات و چالش های جامعه دارند و راحت تر می توانند با آسیب ها مقابله کنند.

سردار آذرنوش تصریح کرد: در حال حاضر ما با چالش های بسیار جدی در حوزه فرهنگی و اجتماعی مواجهیم و بسیج این ظرفیت را دارد که با  چالش ها و آسیب های جامعه مقابله کند که مسئولان باید از این ظرفیت عظیم استفاده کنند.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar