سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۵۶۰۵۷
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۶- ۴۸: ۰۹
نماینده مجلس در گفتگو با«بسیج»مطرح کرد
مسعودی گفت: بسیاری از آسیب های اجتماعی به مشکلات معیشتی و تجمل گرایی گروهی از مردم بر می گردد که با تفکر بسیج می توان این مشکلات را کاهش داد.

اصغر مسعودی نماینده مردم نی ریز و استهبان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری بسیج در رابطه با نقش آفرینی بسیج در رفع معضلات و آسیب های اجتماعی مانند طلاق و بزهکاری اظهار داشت: بسیج با آموزش هایی که در پایگاه های بسیج مساجد و محلات دارد در برخورد با آسیب های اجتماعی نقش بسیار مهمی را ایفا کرده است.

وی با بیان این مطلب افزود: بسیج با توانایی و ظرفیت های خوبی که دارد می تواند گستره این آموزش ها را افزایش دهد و در بستر جامعه نقش آفرینی مثبتی را داشته باشد.

این نماینده مجلس تصریح کرد: در حال حاضر آسیب ها و معضلات اجتماعی مانند طلاق، بزهکاری و اعتیاد افزایش یافته و بسیج به عنوان نیروی کاملا مردمی می تواند با اینگونه آسیب ها مقابله کند. بسیاری از آسیب های اجتماعی به مشکلات معیشتی و تجمل گرایی گروهی از مردم بر می گردد که با تفکر بسیج می توان این مشکلات را کاهش داد.

مسعودی بیان داشت: با تفکر بسیج می توان به حوزه اشتغال و عمران ورود یافت و برای رفع مشکلات معیشتی اقدام کرد که در این صورت جامعه از وضعیت بحرانی آسیب های اجتماعی نجات پیدا خواهد کرد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar