سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۵۶۳۰۶
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۶- ۳۰: ۱۴
سرپرست سازمان ورزش بسیج در پیامی از علیرضا کریمی کشتی گیر کشورمان تجلیل کرد.
به گزارش خبرگزاری بسیج و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان ورزش بسیج، مهدی میرجلیلی سرپرست سازمان ورزش بسیج در پیامی از اقدام وی در حمایت از مردم مظلوم فلسطین تجلیل کرد.

در این پیام آمده است:

علیرضا کریمی دیگرفراموش نمی شود، او درقلب ملت مظلوم فلسطین وایران جای گرفت، پهلوانی از خطه قهرمان پرور استان البرز که در آستانه شهادت مظلومانه امام حسن عسگری علیه السلام، حمایت از مظلوم را در عمل معنی کرد و پای آرمان های انقلاب اسلامی ایران که با خون هزاران شهید آبیاری شده، ایستاد و پرچم جوانمردی را دست گرفت. در زمین مسابقه به ظاهر باخت اما پیروز قلب های ملت های مظلوم جهان شد و جایی در دلشان باز کرد، نتیجه را واگذار کرد اما رسم ومرام پهلوانی که مقابله با ظلم و دفاع ازمظلوم است را به دنیا آموخت و ثابت کرد رژیم کودک کش  صهیونیستی را به رسمیت نمی شناسد، رژیمی که تاریخ جعلی اش آمیخته با جنایت و نسل کشی است، کریمی با نه گفتن به مبارزه با نماینده رژیم جعلی اشغالگر قدس به دنیا یادآوری کرد که جانیان صبرا و شتیلا جایی در مرزهای دنیا ندارند.

آری کریمی، این پهلوان کشورمان به دنیا آموخت جوان ایرانی پای آرمانهای انقلاب اسلامی ودر مبارزه با دجال های زمان ثابت قدم ایستاده، روزی در جبهه های سوریه و عراق با لباس مدافعان حریم امامت و ولایت پنجه بر تروریست های تکفیری صهیونیستی می کشند و در بوکمال جشن پیروزی می گیرند و روزی دیگر در لباس یک ورزشکار در قامت پهلوان ظاهر می شوند و با به رسمیت نشناختن رژیم جعلی اشغالگر قدس، فریاد مسلمانان جهان را بر سر رژیمی که ابایی حتی از سلاخی کودکان هم ندارد، آوار می کنند.

آری کریمی فراموش نمی شود، مانند تمام پهلوانانی که از مدال گذشتند اما مقابل ظلم و جور کوتاه نیامدند و در کنار مظلوم قرار گرفتند، سازمان ورزش بسیج به پاسداشت حرکت جوانمردانه علیرضا کریمی در مراسمی قدردان پهلوان امروز ورزش ایران خواهد بود و جوانمردی اش را پاس خواهد داشت.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar