سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۸۹۵۸۳۳۰
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۶- ۴۱: ۰۹
مسئول راهیان نور بسیج استان هرمزگان در گفتگو با کوله بار:
جهانداری با بیان اینکه امسال 9500 دانش آموز هرمزگانی از مناطق عملیاتی جنوب و راهیان نور دریایی بازدید می کنند،گفت:رعایت اصول ایمنی جزو الویت ماست.

به گزارش سرویس راهیان نور خبرگزاری بسیج، رسول جهانداری مسئول اردویی و گردشگری سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان در گفتگو با کوله بار با اشاره به برگزاری اردوهای راهیان نور دانش آموزی اظهار داشت: امسال هم همانند سال گذشته، تمام عزم و جزم خود را راسخ نموده ایم تا اردوهای راهیان نور را به بهترین شکل ممکن، برگزار نماییم و برنامه ریزی نموده ایم که امسال 5000 نفر از دانش آموزان از مناطق عملیاتی دفاع مقدس جنوب کشور و 4500 نفر از راهیان نور دریایی بازدید به عمل بیاورند.

وی افزود: تلاش داریم که 9500 نفر از دانش آموزان هرمزگانی، امسال بتوانند از مناطق عملیاتی دفاع مقدس جنوب کشور و راهیان نور دریایی بازدید کنند.

جهانداری تاکید کرد: اردوهای راهیان نور دانش آموزان استان هرمزگان، از آبان ماه آغاز شده است و تا 29 آذر ادامه دارد و بعد از امتحانات ترم اول مدارس، این اردوها مجددا ادامه پیدا می کند و تا پایان سال تحصیلی ادامه دارد.

مسئول اردویی بسیج استان هرمزگان با بیان اینکه ایمنی کاروان های راهیان نور دانش آموزی، یکی از الویت های اصلی در راهیان نور است، گفت: بر خلاف اردوهای راهیان نور سایر استان ها که 3 روز به طول می انجام، دانش آموزان هرمزگانی برای سفر به مناطق عملیاتی جنوب کشور، 6 روز در اردو حضور دارند و دو شب، در مسیر راه، برای رعایت اصول ایمنی بیشتر، سکونت می کنند چرا که در ساعت های پایانی روز، امکان حرکت وجود ندارد و بنا به ابلاغ قرارگاه مرکزی راهیان نور، کاروان های راهیان نور مجاز به حرکت در ساعت های مشخصی در روز هستند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: