سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۵۸۵۷۰
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۶- ۰۰: ۰۸
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در گفتگو با«بسیج»:
مسعودی گفت: وظیفه مسئولان این است که بالاتر از یک قهرمان از او تقدیر کنند و این پهلوان را مورد تقدیر و تشویق و تکریم قرار دهند.

اصغر مسعودی عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری بسیج در رابطه با حرکت ارزشمند و پسندیده ورزشکار کشورمان علیرضا کریمی اظهار داشت: ما کشوری هستیم که اسرائیل را به عنوان یک کشور به رسمیت نمی شناسیم و آن را رژیم اشغالگر و غده سرطانی می دانیم.

وی با بیان اینکه ما جایگاه قانونی هم برای اسرائیل قائل نیستیم افزود: این نگاه ارزشی را از امام خمینی (ره) آموختیم و به آن پایبند هستیم. همه عزیزانی که به این نگاه ارزشی در مرحله اجرا و عمل پایبند هستند بسیار قابل تحسین و تقدیرند و باید مورد تکریم و احترام قرار بگیرند.

نماینده مردم نی ریز و استهبان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: این ورزشکار ماه ها و سال ها تلاش کرد تا در میدان رقابت مقام کسب کند. اما این ورزشکار در حقیقت پهلوانی بود که بر هوای نفس خود غلبه کرد و از بازی با رقیب خود خودداری کرد تا با حریف اسرائیلی مسابقه ندهد.

مسعودی بیان کرد: وظیفه مسئولان این است که بالاتر از یک قهرمان از او تقدیر کنند و این پهلوان را مورد تقدیر و تشویق و تکریم قرار دهند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar