سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۵۸۶۱۲
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۶- ۰۵: ۰۸
یک مخترع بسیجی در گفتگو با «بسیج»:
نخبه بسیجی گفت: مسئولان باید به این فرمایشات عمل کنند و مطالبات رهبری را در مورد حمایت از نخبگان و باور آنها محقق سازند.

معراج بهمرد مخترع و نخبه بسیجی در گفتگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری بسیج در رابطه با لزوم تقویت نخبه باوری در بین مسئولان کشور که مقام معظم رهبری در این رابطه به مسئولان تاکید بسیار زیادی کرده اند اظهار داشت: مقام معظم رهبری مسائل بسیار مهم و کلیدی را در رابطه با حمایت از نخبگان به مسئولان گوشزد کردند.

وی افزود: مسئولان باید به این فرمایشات عمل کنند و مطالبت رهبری را در مورد حمایت از نخبگان و باور آنها محقق سازند. متاسفانه مسئولان به جای کار کردن بیشتر شعار می دهند و همین مسئله باعث شده کاری پیش نرود.

این مخترع بسیجی خاطرنشان کرد: برخی مسئولان به قدری سنگ اندازی می کنند که ما از پیگیری کارهای ثبت اختراع و دنبال کردن ایده هایمان منصرف می شویم.

بهمرد تصریح کرد: انتظار بنده به عنوان نخبه و مخترع از مسئولان این است که سرمایه گذار پیدا کنند و بین ما و آنها ارتباطی برقرار شود تا اختراعات ما تجاری سازی شود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar